خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر برد لباسشویی دوو در مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی

تعمیر برد لباسشویی دوو در مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی

فهرست مطالب

برد یکی از مهمترین و اصلی ترین قطعات لباسشویی می باشد و وظیفه آن هدایت، کنترل و نظارت بر سایر قطعات لباسشویی است. به مرور زمان و کار کردن مداوم لباسشویی ممکن است برد لباسشویی دچار مشکل شود و نتواند کار خود را به درستی انجام دهد. طبیعی است که در چنین شرایطی در عملکرد قطعات دیگر لباسشویی نیز اختلال ایجاد شود و کلا لباسشویی از کار بیفتد. برد لباسشویی دوو نیز از این قضیه به دور نیست.

با وجود تکنولوژی پیشرفته و قطعاتی با کیفیت عالی در ساخت لباسشویی دوو باز هم امکان دارد برد آن دچار همچین مشکلی شود. بنابراین، نیاز به تعمیر برد لباسشویی دوو دارید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که تعمیر برد لباسشویی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و در صورتی که به درستی انجام نشود کل لباسشویی از کار می افتد و دیگر قادر به استفاده از آن نیستید. گاهی حتی با تعمیر برد لباسشویی کار حل نمی شود و نیاز به تعویض است.

پس دست از کارآگاه بازی بردارید و این کار مهم را به نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو، 22225007-021، بسپارید. با سپردن کار به ما دیگر نگران خرابی نباشید. تعمیرکاران ما با سابقه ای درخشان در زمینه تعمیرات برد لباسشویی دوو می توانند خیلی سریع و به صورت باورنکردنی برد لباسشویی را تعمیر کنند. ما به ازای تعمیر برد لباسشویی دوو یک ضمانت شش ماهه می دهیم تا در صورت هر گونه خرابی مجدد تعمیر را به صورت رایگان انجام دهیم.

فروش انواع برد لباسشویی دوو

اگر به دنبال خرید برد لباسشویی دوو هستید حتما باید اورجینال آن را بخرید و در واقع برد استوک خریداری کنید. خیلی از افراد سودجو ادعا می کنند که برد اورجینال را با قیمت کمی می فروشند ولی شما نباید گول این افراد را بخورید. همانطور که می دانید برد حکم مغز لباسشویی را دارد و در صورت خرید برد تقلبی آسیب جدی را به لباسشویی وارد خواهید کرد.

در صورت نیاز به خرید برد لباسشویی دوو یا یکی از قطعات برد لباسشویی دوو با مرکز تعمیرات برد ما تماس بگیرید. ما به عنوان بهترین مرکز تعمیرات برد لباسشویی سابقه ای درخشان و طولانی مدت در زمینه فروش انواع برد لباسشویی داریم و می توانیم این قطعه مهم را با ضمانت شش ماهه با نصب رایگان به شما بفروشیم.

پس همین الان با 22225007-021  تماس بگیرید و در جریان لیست قیمت برد لباسشویی قرار بگیرید. نگران هزینه نباشید. ما بهترین قطعات را با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهیم.

فروش انواع برد لباسشویی دوو

نحوه تست برد لباسشویی دوو

سوالی که شاید برای شما پیش بیاید این است که چگونه می توانیم به تست برد لباسشویی دوو بپردازیم و ببینیم خراب شده است یا نه. در جواب باید گفت که اصلی ترین نشانه خراب بودن برد لباسشویی، به هم ریختن برنامه شست و شوی لباس هاست. اگر متوجه شدید که برنامه شست و شوی لباس ها جابه جا انجام می شود و لباس ها کثیف شسته می شوند، مطمئن باشید که اشکال از برد لباسشویی است.

البته این تنها نشانه خراب بودن نیست و در تست برد لباسشویی دوو نشانه های دیگری مانند خرابی و خاموش شدن پنل جلویی لباسشویی، قطع ناگهانی لباسشویی در وسط اجرای برنامه شست و شو، صداهای بد در حین شست و شو و قطع و وصل شدن مداوم نیز بیانگر نیاز به تعمیر برد لباسشویی دوو است.

فقط در نظر داشته باشید در صورتی که هرگونه از این علائم را دیدید از آن چشم پوشی نکنید زیرا ممکن است به مرور آسیب شدید تر شود و دیگر نتوان برد لباسشویی را تعمیر کرد. یادتان باشد که هزینه تعمیر برد لباسشویی خیلی کم تر از هزینه خرید لباسشویی است.

علل اصلی سوختن برد لباسشویی

قبل از اینکه در مورد علت سوختن برد لباسشویی صحبت کنیم، ابتدا مهم است که بدانید اصلا چه زمانی برد سوخته است. یعنی علائم خرابی یا سوختن برد چیست. علائم سوختن برد عبارت اند از: 

  • خاموش شدن پنل جلویی
  • صدای زیاد لباسشویی هنگام شستن لباس ها
  • قطع و وصل شدن روند شستشو
  • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی در حین شستشو
  • شسته نشدن صحیح لباس ها(اجرا نشدن درست برنامه شستشو)

اگر شما هم این علائم را مشاهده کردید، احتمالا مشکل از برد ماشین لباسشویی است. دلایل زیادی می تواند موجب سوختن برد لباسشویی دوو شود که از عمده ترین دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

نوسانات برق

همانطور که می دانید برد لباسشویی از اجزای الکترونیکی بیشماری مانند خازن و فیوز ساخته شده است. بنابراین، اگر کوچکترین نوسان برقی در یکی از این اجزا رخ دهد، باعث سوختن برد لباسشویی و در نتیجه تعمیرات برد لباسشویی دوو می شود. به همین دلیل توصیه می شود که لباسشویی را به یک محافظ برق مطمئن وصل کنید تا بتواند این نوسانات برق را به حداقل برساند و مانع از سوختن برد لباسشویی شود.

نوسانات برق

نفوذ آب به داخل لباسشویی

یکی دیگر از دلایل سوختن برد لباسشویی  نفوذ آب به داخل لباسشویی است که در اثر عملکرد اشتباه قطعات لباسشویی اتفاق می افتد. یعنی اگر هرکدام از قطعات لباسشویی دارای نقصی شوند، احتمال دارد آب به داخل ماشین لباسشویی نفوذ کند و در نتیجه سیم ها و بدنه اتصالی کنند. اتصالی سیم ها و بدنه می تواند موجب سوختن برد لباسشویی شود.

آتش سوزی

اگر آتش سوزی اتفاق بیفتد باعث سوختن برد لباسشویی می شود و در چنین شرایطی باید بدانید دیگر برد قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض کنید. برای تعویض برد لباسشویی حواستان باشد که به هرکسی برای این کار اعتماد نکنید و خرید برد لباسشویی دوو را از نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو انجام دهید زیرا صد در صد به شما قطعه اورجینال تحویل خواهند داد.

آتش سوزی

آموزش تعویض و تعمیر برد لباسشویی

برای اینکه بتوانید برد لباسشویی خود را تعمیر و یا تعویض کنید باید از راهنما و آموزش تعمیر برد لباسشویی دوو که در ادامه توضیح داده میشود استفاده کنید. فقط توجه کنید که براساس مدل لباسشویی، تعویض و تعمیر برد آن کمی متفاوت خواهد بود اما مراحل زیر برای اکثر مدل های لباسشویی ثابت است.

– مرحله اول: نخست باید لباسشویی را از برق بیرون بیاورید. حواستان باشد که این مرحله را فراموش نکنید.

– مرحله دوم: بعد از اینکه دستگاه را از برق بیرون کشیدید، به کمک یک پیچگوشتی چهار گوش یا شش گوش پیچ های لباسشویی را باز کرده و به آرامی و با دقت پنل را بیرون بیاورید. حواستان باشد که به سیم کشی ها و لوله های لباسشویی صدمه نزنید و این کار را با حوصله زیاد انجام دهید.

مرحله سوم: قبل از اینکه مرحله سوم را شروع کنید بهتر است از سوکت ها و سیم کشی های برد لباسشویی عکس بگیرید تا در زمان نصب برد جدید گیج نشوید. پس از گرفتن عکس، سوکت های برد را به کمک پیچ گوشتی باز کنید تا برد لباسشویی جدا شود.

مرحله چهارم: به کمک عکس مرحله قبل، شروع به نصب برد جدید کنید. حواستان باشد که برد را به درستی بر روی لباسشویی نصب کنید زیرا هر گونه اشتباه و خطایی منجر به سوختن برد جدید می شود.

مرحله پنجم: پنل لباسشویی را وصل کرده و مجددا به برق وصل کنید.

آموزش تعویض و تعمیر برد لباسشویی

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم در مورد تمام مواردی که می تواند باعث خرابی و یا سوختن برد ماشین لباسشویی دوو شود صحبت کنیم. همچنین روش تعویض برد لباسشویی دوو نیز به طور کامل بررسی کردیم. البته از آنجایی که برد لباسشویی دوو از مهمترین و حیاتی ترین قطعات دستگاه است، بهتر است بررسی و یا تعویض این قطعه به یک تعمیرکار متخصص در این زمینه سپرده شود.

در صورتی که حین تعمیر برد لباسشویی دوو، هرگونه ابهام و سوالی در این زمینه داشتید حتما با نمایندگی مجاز تعمیرات دوو تماس بگیرید. تکنسین های ما به صورت رایگان به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند و بهترین راهنمایی ها را  در این زمینه به شما می کنند تا بتوانید این کار را به درستی انجام دهید.

سوالات متداول

قیمت برد لباسشویی دوو چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت تمام قطعات مصرفی در تعمیر لوازم خانگی، برای اطلاع از قیمت دقیق برد لباسشویی دوو و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آن بهتر است با نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی دوو در تهران با شماره 22225007-021 تماس حاصل فرمایید.

آیا بارگیری بیش از اندازه ماشین لباسشویی نیز می تواند باعث سوختن برد آن شود؟

بله! در صورتی که در مدت طولانی و به صورت مداوم زیاد در ماشین لباسشویی حجم زیادی لباس قرار می دهید، فشار زیادی به تمام قطعات دستگاه، از جمله  برد الکترونیکی، وارد شده و احتمال سوختن یا خرابی آن ها بالا می رود.

عمر مفید برد لباسشویی چقدر است؟ برد الکترونیکی ماشین لباسشویی چند سال عمر می کند؟

عمر مفید برد الکترونیکی در انواع ماشین لباسشویی به موازات عمر مفید دستگاه تعیین می شود. یعنی حدود 10 تا 14 سال. اگر علائم بیرونی باعث خرابی برد نشوند، همینقدر طول می کشد تا خراب شود یا بسوزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =