نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو


ارائه ی خدمات نصب، سرویس و تعمیر مایکروفر دوو به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل

تعمیر توسط کارشناسان متخصص و ماهر با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

021-22225007

تعمیر ماکروفر دوو

با مدرن شدن زندگی ها، دستگاهی به نام ماکروفر یا مایکروفر یا ماکروویو به بازار راه پیدا کرده است که به کمک آن می توان خیلی سریع غذاها را آماده کرد. مایکروفر دوو یک برند قدرتمند است که کیفیت بالایی در ساخت و تولید محصولاتش وجود دارد و توانسته رضایت و اعتماد مشتریان زیادی را کسب کند. با این وجود این وسیله به مرور زمان ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل و خرابی شود.

احتمالا در حال حاضر به این صفحه مراجعه کرده اید چون دستگاه شما خراب شده است و نیاز به تعمیر مایکروفر دوو خود دارید. اگر دستگاه شما خراب شده است به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر ماکروفر دوو خود را به دست افراد متخصص و کار بلد بسپارید زیرا دارای ساختار پیچیده ای است و تعمیر آن کار هر کسی نیست.

با واگذار کردن این کار به افراد ناوارد ممکن است دستگاه شما را به صورت تخصصی تعمیر نکنند و بعد از مدت کوتاهی دوباره خراب شود نیاز به تعمیر پیدا کند. حتی ممکن است اگر دستگاه تان مجددادچار خرابی شد، قابل تعمیر نباشد و مجبور شوی با هزینه هنگفتی آن را تعویض کنید.

بنابراین، بهترین راهکار تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو می باشد تا بتونید با اطمینان خاطر تعمیر را به آن ها بسپارید. در این نمایندگی، مایکروویو شما به صورت تخصصی و با دقت بالا توسط تعمیرکارانی خبره با سابقه درخشان در زمینه سرویس و تعمیرات مایکروفر دوو انجام می شود.

روال کار به این صورت است که بعد از تماس و گزارش خرابی، در صورت نیاز ما تعمیرکار مایکروفر دوو مربوطه را خیلی سریع با تجهیزات و ابزارهای کامل به محل شما اعزام می کنیم تا دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند. پس با ما دیگر نگران تعمیر ماکروفر خود در تهران نباشید. همین حالا تماس بگیرید تا ماکروفر شما را یکبار برای همیشه تعمیر کنیم.

تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی تعمیرات مایکروفر دوو

آیا نیاز به تعمیر مایکروویو دوو خود دارید؟ آیا باید به سرویس ماکروفر دوو خود بپردازید؟ آیا به دنبال تعمیرکار ماکروفر دوو هستید؟

تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی تعمیرات مایکروفر دوو آماده ی خدمات رسانی به شما شهروندان عزیز در تمام مناطق تهران می باشد. با اعتماد به ما پشیمان نخواهید شد زیرا نمایندگی ما ویژگی های منحصر به فردی دارد که هیچ کجا پیدا نخواهید کرد. از مهم ترین ویژگی های ممتاز این مجموعه می توان موار زیر را نام برد:

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر دوو قادر است دستگاه ماکروفر شما را در کمترین زمان ممکن و هزینه تعمیر کند به طوری که دستگاه شما بهتر از روز اول کارکند! تعمیرات در محل شما انجام می گیرد، فقط کافی است با شماره مندرج شده در سایت تماس بگیرید.

• این مجموعه دارای بیست سال سابقه در زمینه ی تعمیرات ماکروفر دوو می تواند دستگاه شما را به صورت تخصصی در هر ساعت از شبانه روز عیب یابی و تعمیر کند.

• نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو از قطعات یدکی اورجینال و اصل در تعمیر استفاده می کند و اصالت کالا را تضمین می کند بهطوری که بعد از تعمیر به مدت ش ماه می توایند در صورت خراب شدن مجدد مایکروفر از سرویس رایگان بهره مند شوید.

• تعمیرکاران ما متخصص در امر تعمیر ماکروفر دوو شما هستند آن ها قادرند وسیله ی معیوب شده ی را بهتر از روز اول تعمیر کنند و با این کار عمری دوباره به آن بخشند. یکی از توصیه های این مجموعه آن است که لوازم معیوب خود را به دست افراد ناوارد نسپارید و مطمئن شوید که با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر دوو طرف حساب هستید.


سرویس و خدمات پس از فروش ماکروفر دوو

شرکت دوو سال هاست که پس از تولید و فروش مایکروفر، سرویس و خدمات پس از فروش هم ارائه می کند. ما به عنوان نمایندگی دوو خدمات پس از فروش را پوشش می دهیم و توانسته ایم موفقیت زیادی را در زمینه سرویس و خدمات پس ازفروش مایکروویو دوو کسب کنیم. پس از خرید مایکروفر دوو، با ما دیگر تنها نیستید و با ایجاد کوچک ترین مشکلی می توانید به ما اعتماد کنید.

در صورت تماس با تعمیرگاه مرکزی مایکروفر دوو در هر ساعت از شبانه روز، با کیفیت ترین خدمات را در سراسر تهران ارئه می دهیم. بنابراین، می توانید با ارائه کارت گارانتی خود از خدمات پس از فروش مایکروفر دوو بهره مند شوید اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست ما ماکروفر شما را به بهترین نحو تعمیر خواهیم کرد.


تعمیر مایکروفر دوو در تهران

آیا نیاز به تعمیر ماکروفر دوو دارید ولی مسافت شما دور است؟ آیا در صدد پیدا کردن نزدیک ترین تعمیرکار در زمینه تعمیرات مایکروفر دوو هستید؟ آیا نمی توانید به هر کسی برای تعمیر ماکروفر دوو خود اطمینان کنید؟

اینکه ناراحتی ندارد. راه حل شما پیش ماست. ما به عنوان بهترین نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو می توانیم کمک زیادی به شما بکنیم و شما را از این نگرانی و ناراحتی خلاص کنیم. فرقی نمی کند در کجای تهران هستید ما دارای شعب متعدد هستیم. در صورتی که در غرب، شرق، شمال یا جنوب تهران هستید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در غرب، شرق، شمال یا جنوب تهران تماس بگیرید. ما موظفیم در سریع ترین زمان ممکن خودمان را به شما برسانیم.

چرا بهتر است تعمیر مایکروفر دوو خود را به نمایندگی بسپارید؟

خرابی مایکروفر دوو ممکن است به دلایل زیر باشد :

 • ماکروفر غذا را گرم نمی کند
 • مایکروویو جرقه می زند
 • مایکروفر روشن نمی شود
 • کلید های برد کار نمی کند
 • غذا در مایکروفر مانده و درب باز نمی شود
 • ماکروفر مدام فیوز می سوزاند
 • ظرف داخل مایکروویو نمی چرخد
 • گریل ماکروفر کار نمی کند
 • مایکروفر دود می کند
 • مایکروفر بو می دهد

مشکلات متداول ماکروفر دوو

ماکروفر جرقه می زند
توصیه می گردد ظروف فلزی و آلومینیومی داخل مایکروفر قرار ندهید چون مایکروفر نسبت به آهن حساس است و ایجاد جرقه می کند. حتما از ظروف شیشه ای یا پلاستیکی استفاده نمائید. در ضمن ظروف لب پر نباشند و کاملا سالم باشند. همچنین توصیه می شود متعلقات ماکروفر (سه پایه، جوجه گردان و پخار پز) با سیم ظرفشویی سابیده نشود و در آب خیسانده و به آرامی تمیز شوند تا خط و خش نیفتند.
ماکروفر روشن نمی شود
باید از رسیدن قطعی برق به دستگاه کاملا مطمئن شوید. می توانید دستگاه دیگری را تست کنید مانند سشوار و ببینید روشن می شود یا خیر. دو شاخه را بررسی کنید ممکن است دفرمه شده باشد و در آخر کنترل کنید قفل کودک فعال نباشد. اگر با انتخاب کلید ها پیغام L را مشاهده کردید دکمه ی stop/clear را 5 ثانیه نگه دارید تا از حالت قفل خارج شود. اگر مشکل برطرف نشد حتما با یک نمایندگی تخصی و مرکزی تعمیرات ماکروفر دوو تماس بگیرید.
ماکروفر بو می دهد
اگر اولین بار است که از آن استفاده می کنید و کمی بوی سیم سوختگی می دهد طبیعی است. اما اگر شدید است و دود می دهد باید با نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران تماس بگیرید. اگر بوی غذا می دهد باید دیواره های داخلی با گذاشتن یک کاسه آب و قرار دادن روی 10 دقیقه جوش بخورد و سپس دیواره ها با یک دستمال تمیز شوند.
ماکروفر غذا را گرم نمی کند
گرم نشدن غذای داخل مایکروویو می تواند به دلایل زیادی باشد که با عایت هر کدام می توانید این مشکل را برطرف کنید. به طور مثال ممکن است حجم غذا زیاد باشد، مایکروفر کثیف باشد، و یا ولتاژ برق افت داشته باشد که در این صورت باید مشکلات را برطرف کنید.

سوالات متداول درباره تعمیرگاه مایکروفر دوو در تهران

هزینه تعمیر مایکروفر دوو در تهران حدودا چقدر می شود؟

باید در ابتدا تکنسین مایکروویو به محل سکونت شما بیاید. دستگاه را با ابزارهای دقیق تست و عیب یابی کند. سپس بگوید خرابی دستگاه برای چیست و چقدر هزینه باید بدهید. کمترین هزینه به شما پیشنهاد خواهد شد.

آیا تعمیرکار ماکروفر دوو به ازای تعیمر کارت گارانتی به مشتری می دهد؟

بله. در این نمایندگی رسمی هر گونه خدماتی را که برای تان انجام دهیم با یک کارت گارانتی 6 ماهه تضمین می کنیم و در صورت هر گونه مشکل دیگری خودمان را در کمترین زمان ممکن به شما می رسانیم.

شماره تلفن نمایندگی مرکزی تعمیرات مایکروفر در تهران چیست؟

شما می توانید با شماره 22225007-021 در هر ساعت از شبانه روز که خواستید تماس بگیرید تا سریع برای شما نیرو بفرستیم. ما آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته هستیم.

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران

6 دیدگاه ها
 1. شنتیا سرمدی گفت:

  سلام. ممنون از سایت بسیار خوبتون. یه سوالی داشتم. من حدود یک هفتس که ماکروفر دوو خریدم و راستش کار باهاش رو بلد نیستم. از دوستان و آشنایان هم کسی نبود که بخوام سوالمو بپرسم. مساله ای که هست اینه که داخل مایکروفر چند تکه نان گذاشتم که داغ بشه ولی بعد از باز کردن درب دستگاه دیدم که سوخته. به نظرتون دستگاه مشکل داره؟ چون مواد غذایی دیگه رو که داخلش گذاشتم مشکلی پیش نیومد. ممنون میشم بهم بگید باید چیکار کنم.

  • mehri mardani گفت:

   سلام. خواهش می کنم. وظیفه تعمیرگاه مجاز ماکروفر دوو ارائه بهترین خدمات به شهروندان عزیز در تهران است. ببینید مساله ای که شما مطرح کردید نشاندهنده خراب بودن مایکروفر نیست. زمانی که می خواهید مواد غذایی دارای رطوبت و یا یخ زده را گرم کنید باید در مدت زمان کوتاه دستگاه را تنظیم کنید. در غیر این صورت موجب سوختگی و در بعضی موارد آتش سوزی می شود. خیلی مراقب این مساله باشید.

 2. فریبا عزیزی گفت:

  سلام. خدا قوت. ما به تازگی مایکروفر دوو خریدیم ولی زیاد باهاش بلد نیستیم کار کنیم. می خواستم ببینم اشکال داره برای گرم کردن غذا از ظروف پلاستیکی استفاده کرد؟؟ آسیبی به ظرف ها و غذا نمیرسونه؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام. سوال خیلی خوبی پرسیدید. شما نباید مواد غذایی را در داخل ظروف پلاستیکی قرار دهید و باید از ظروف شیشه ای استفاده کنید. ظروف پلاستیکی دارای مواد سمی و مضری مانند پلی استرین هستند که در صورت تابش اشعه مایکروویو به آن ها وارد مواد غذایی می شوند. این مواد سمی بیماری هایی همچون دیابت، سرطان و … را ایجاد می کنند. پس به هیچ وجه این کار را انجام ندهید.

 3. عادل پور گفت:

  سلام لطفا راهنمایی کنید هر چقدر دکمه های مایکروفر را میزنم و خاموش و روشن میکنم کار نمیکند علتش از چیه ؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز علت کار نکردن دکمه های مایکروفر ممکن است از قفل کودک آن باشد که فعال است که باید ابتدا برای چند دقیقه مایکروفر را خاموش کنید و مجدد روشن و امتحان کنید در صورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی دوو تماس بگیرید زیرا که مشکل برد مایکروفر برای دکمه های و باید تعمیر و یا تعویض شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *