خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ارائه ی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو

نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی دوو

استفاده از ماشین ظرفشویی دوو در هر خانه ای موجب کاهش حجم کارها، حضور بیش تر در کنار خانواده، افزایش آرامش و اوقات فراغت می شود. این مزایا موجب شده که امروزه در هر خانه یک ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف ها وجود داشته باشد، به ویژه ماشین ظرفشویی دوو که به طور چشمگیری باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.

با این حال با گذشت زمان به دلیل استهلاک، کار کردن مداوم، مراقبت نکردن یا استفاده نادرست از ماشین ظرفشویی دوو ممکن است دستگاه شما دچار خرابی و مشکل شود و نتواند مثل روز اول کار کند یا به طور کامل از کار بیفتد. در چنین شرایطی، قطعا نیاز به تعمیر ظرفشویی دوو خود دارید و باید به تعمیرگاه های معتبر و با مجوز رسمی مراجعه نمائید.

ما به عنوان حرفه ای ترین نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی دوو می توانیم در سریع ترین زمان ممکن، دستگاه شما را تعمیر کنیم و مانند روز اول به شما تحویل دهیم. تمامی تعمیرکاران ما برخوردار از دانش بالا و سابقه ای طولانی در زمینه تعمیرات ظرفشویی دوو هستند و قادرند هر مدل ماشین ظرفشویی را به درستی و با دقت بالا تعمیر کنند. پس شک نکنید و همین الان با نمایندگی ما تماس بگیرید.

سرویس ظرفشویی دوو

بعضی از افراد فکر می کنند حتما باید لوازم خانگی آن ها نقصی پیدا کند و از کار بیفتد و سپس با یک نمایندگی تماس بگیرند. ولی این دیدگاه کاملا اشتباه است!!! شما می توانید با نگهداری و رسیدگی درست و به موقع به لوازم خانگی خود موجب افزایش عمر مفید دستگاه و پیشگیری از مشکلات بزرگ تر در آن ها شوید.

یکی از این لوازم خانگی که نیاز به سرویس و نگهداری ویژه دارد، ماشین ظرفشویی است زیرا دائما در خانه نسبت به سایر وسایل در حال کار است. اگر شما برنامه ای منظم توسط متخصصین خبره برای سرویس ماشین ظرفشویی خود در نظر بگیرید، می توانید تا حد زیادی به افزایش عمر مفید آن کمک کنید و دستگاه عملکرد بهتری را خواهد داشت. حتی ممکن است دستگاه شما هرگز دچار خرابی نشود و اگر هم مشکلی پیدا کند، جزئی باشد و هزینه خیلی کمی برای رفع آن مشکل دهید.

در نمایندگی ما، ماشین ظرفشویی در هر طرح و مدلی که باشد، تکنسین ها بهترین سرویس ظرفشویی دوو را با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه می دهند. ما از کیفیت کار خود مطمئن هستیم زیرا تعمیرکاران در این نمایندگی نه تنها دارای دانش و تخصص بالایی هستند، بلکه بیش از 20 سال سابقه در این زمینه دارند و ماهانه آموزش های جدیدی را در خصوص تعمیر انواع لوازم خانگی دوو می بینند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو

یکی از مهم ترین خدماتی که شرکت دوو بعد از تولید انواع لوازم خانگی ارائه داده، خدمات پس از فروش ظرفشویی دوو است که در تمامی نمایندگی های تعمیرات دوو وجود دارد. وجود خدمات پس از فروش دوو در انواع لوازم خانگی باعث شده که افراد زیادی از محصولات این شرکت خریداری کنند و رضایت زیادی داشته باشند.

در واقع با این خدمات، افراد بعد از خرید محصول خود هیچگاه احساس تنهایی نمی کنند و با ایجاد کوچکترین نقصی می توانند با نمایندگی مربوطه تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را کسب کنند. ما به عنوان نمایندگی دوو، خدمات پس از فروش ظرفشویی در تهران را پوشش می دهیم. پس با ارائه کارت گارانتی خود از خدمات پس از فروش ظرفشویی دوو بهره مند شوید و اگر تاریخ گارانتی منقضی شده باشد، جای هیچ نگرانی نیست. ما ماشین ظرفشویی شما را به بهترین نحو تعمیر خواهیم کرد.

تعمیر ظرفشویی دوو در محل

اصلی ترین هدف این مجموعه، جلب رضایت شما شهروندان عزیز با ارائه بهترین خدمات تعمیر می باشد. به همین دلیل، اقدام به ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل کرده است. یعنی در صورتی که ظفشویی شما خراب شود نیازی نیست که دستگاه خود را به نمایندگی ببرید. بلکه، تکنسین های ما به منزل شما می آیند تا تعمیری بدون نقص را به شما تحویل دهند.

توجه کنید که زمانی که ماشین ظرفشویی شما خراب شود، به هیچ وجه نباید آن را تکان دهید زیرا امکان دارد آسیب آن شدیدتر شود و دیگر قادر به تعمیر کردن نباشید. در مواردی فرد با حرکت دادن دستگاه، موجب سوخته شدن موتور و برد ظرفشویی شده و دیگر نتوانسته از آن استفاده کند. پس خیلی مراقب باشید و خودتان برای تعمیر دست به کار نشوید.

با تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در منزل شما نیازی نیست برای جابجایی دستگاه خود هزینه ای را پراخت کنید. می توانید از نزدیک کاری را که تعمیرکار انجام می دهد ببینید و بابت تعمیر خیالتان راحت باشد. علاوه بر این، هیچگونه خطری مانند سقوط و آسیب های دیگر دستگاه شما را تهدید نخواهد کرد.

تعمیر ظرفشویی دوو در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

آیا نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران دارید؟ آیا در منطقه ای دور در تهران هستید که هیچ تعمیرکاری حاضر به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما نیست یا این کار را با هزینه بالایی انجام می دهد؟

جای هیچ نگرانی نیست. فرقی نمی کند به دنبال تعمیر ظرفشویی دوو در شرق، غرب، جنوب و یا شمال تهران هستید. کافی است با ما تماس بگیرید زیرا ما دارای شعب متعددی در سراسر تهران هستیم و می توانیم تعمیرکار را خیلی سریع به محل شما بفرستیم.

پس در صورت نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران همین الان با ما تماس بگیرید تا حرفه ای ترین تعمیرکار را در یک چشم به هم زدن به محل شما بفرستیم. حتی ما به شما قول می دهیم تعمیر ماشین ظرفشویی شما را با هزینه ای مقرون به صرفه نسبت به جاهای دیگر و همچنین کیفیتی عالی انجام می دهیم. با ما دیگر نگران تعمیر دستگاه خود نباشید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با نمایندگی تعمیرات دوو؟

تعمیرات لوازم با سرعت بالا و به طور دقیق

ارائه ی خدمات گسترده در سرتا سر تهران

داشتن بیش از 4 شعبه در تهران

استفاده از قطعات یدکی اصل

داشتن تجربه و سابقه طولانی مدت

دارای تعمیرکاران کارآزموده و خبره

ارائه خدمات با کیفیت جهت کسب رضایت

ارائه ی خدمات به صورت 24 ساعته

تعمیرگاه مرکزی تعمیر ظرفشویی دوو

اگر نیاز به تعمیر تخصصی ظرفشویی دوو خود دارید باید حتما این کار را به یک نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی دوو بسپارید. در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما به خوبی تعمیر نشود و دوباره با گذشت زمان به همان نقص قبلی دچار شود. متاسفانه تعمیرکارانی ناوارد در این زمینه مشغول به کارند که به درستی دستگاه شما را عیب یابی نمی کنند و از قطعات تقلبی در تعمیر ظرفشویی استفاده می کنند.

در این نمایندگی کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با بهترین کیفیت و به کمک متخصصین حرفه ای و کارآزموده برای شما مشتریان عزیز انجام می شود. علاوه بر این ما تلاش می کنیم تا بهترین خدمات را با کم ترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه دهیم. با از مهمترین ویژگی های این مجموعه می توان موارد زیر را بیان کرد:

• برنامه ی نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در این نمایندگی در تمام طول هفته و 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل قابل انجام است.

• در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو تعمیرکاران تنها از قطعات اورجینال و اصل استفاده می کنند. که موجب افزایش کارایی و عملکرد بهتر ماشین ظرفشویی می گردد.

• نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به صورت تخصصی و در منزل شما در هر جایی از تهران انجام می گیرد.

• این نمایندگی دارای شعبه های مختلفی در سراسر تهران می باشد و همین موجب شده که تعمیرکاران ظرفشویی دوو در کم تر از یک ساعت به محل شما بیایند و سریع دستگاه را تعمیر کنند.

• ما با بیش از 20 سال سابقه و داشتن مجوز رسمی از سوی اتحادیه انواع مدل های ماشین ظرفشویی از جمله خانگی، صنعتی، رومیزی و غیره را تعمیر می نمائیم.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

در صورتی که نیاز به تعمیر دارید باید با نمایندگی مرکزی تعمیر ظرفشویی دوو در تهران تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما، اطلاعات کارشناس را به تلفن همراه شما ارسال می کنند. تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در کمتر از یک ساعت و در سریع ترین زمان ممکن، به منزل شما می آید. دستگاه را عیب یابی و تست می کند و هزینه تعمیر را به شما اعلام می کند. اگر رضایت داشتید تعمیر دستگاه شما به طور کامل و با دقت بالا انجام می شود. تعمیرکار به ازای تعمیر یک کارت گارانتی 6 ماهه به همراه فاکتور به شما تحویل می دهد.

برای اطلاع از نظرات و میزان رضایت شما از تعمیر، با شما تماس گرفته می شود. هدف این مجموعه جلب رضایت شما شهروندان عزیز است. ما سعی می کنیم تعمیری بی نقص و با کیفیت بالا را به شما ارائه دهیم و کاری کنیم که ظرفشویی دوو شما همانند روز اول کار کند.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ظرفشویی دوو در تهران​

مشکلات رایج ظرفشویی دوو

در این بخش، سوالاتی را که اکثر کاربران در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو از کارشناسان ما پرسیده اند، آورده ایم. شاید این سوال ها سوال شما نیز باشد. اگر نیاز به توضیح بیشتری داشتید با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم.

1- علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

در صورتی که ظرفشویی شما نشتی آب دارد باید کارهای زیر را انجام دهید:

– پمپ و شیلنگ تخلیه را بررسی کنید تا ببینید مسدود و یا پاره نشده باشد.

– بررسی کنید شیلنگ تخلیه خم نشده باشد.

اگر مشکل از این دو بخش نبود، حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

2- علت صدای بد و ناهنجار در ظرفشویی دوو چیست؟

اگر شما صدای بد و غیر قابل تحملی را از ماشین ظرفشویی خود شنیدید کارهای زیر را انجام دهید:

– بررسی کنید ببینید آیا بلبرینگ دچار سابیدگی و یا شکستگی نشده باشد.

– پولی قرقره را چک کنید که دچار ترک خوردگی و یا پوسیدگی نشده باشد.

– بلبرینگ های موتور ظرفشویی را نیز مورد بررسی قرار دهید.

– خرابی پمپ تخلیه نیز می تواند باعث ایجاد صدا شود.

در صورتی که با چک کردن موارد بالا باز هم مشکل حل نشد باید با تعمیرگاه مرکزی ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

3- علت کار نکردن ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما کار نمی کند باید موارد زیر را چک کنید:

– میزان فشار آب را بررسی کنید که کم نباشد.

– مطمئن شوید دستگاه به برق است و از این نظر مشکلی وجود ندارد.

– مطمئن شوید که شیر آب بستع و محکم است.

– تمامی شیلنگ های ورودی را چک کنید که مسدود نباشد.

خرابی ماشین ظرفشویی دوو ممکن است به دلایل زیر باشد :

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

تعمیر یا تعویض برد ماشین ظرفشویی

ظرف ها تمیز نمی شوند

رفع نشتی آب از لوله ها و دستگاه

دمای ماشین ظرفشویی تنظیم نمی شود

رفع مشکل آب رسانی در ماشین ظرفشویی

در ماشین ظرفشویی خراب است

آب ماشین ظرفشویی تخلیه نمی شود

ظرف ها خشک نمی شوند

رفع مشکل لرزش ماشین ظرفشویی

سوالات متدوال درباره تعمیرگاه مجاز ظرفشویی دوو

تقریبا هزینه تعمیر ظرفشویی دوو چقدر می شود؟؟

فاکتورهای مختلفی مانند شدت و میزان خرابی در براورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو موثر است. با آمدن سرویسکار به منزل شما، بعد از تست و عیب یابی هزینه به شما اعام میشود و در صورت رضایت اقدامات لازم انجام میشود. ما همیشه کمترین هزینه را به شما پیشنهاد می دهیم.

آیا با تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کارت گارانتی داده می شود؟

در این مجموعه، به ازای تعمیری که برای شما انجام میشود یک کارت گارانتی شش ماهه می دهیم، تا اگر مجددا مشکلی برای دستگاه شما پیش تعمیر به صورت رایگان انجام شود.

تلفن نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی دوو چند است؟

در هر ساعتی و هر روزی که خواستید حتی روزهای تعطیل می توانید با تلفن های مندرج در این سایت (22225007-021) تماس بگیرید و درخواست سرویسکار بدهید.

 

مزیت تعمیر ظرفشویی در این تعمیرگاه دوو؟

تکنسین های این مجموعه تنها از قطعات اورجینال در تعمیر استفاده می کنند. دارای مهارت بالایی هستند و می توانند یکبار برای همیشه ماشین ظرفشویی شما را تعمیر کنند. ما با دارا بودن شعب متعدد در سراسر تهران می توانیم در کمتر از یک ساعت تعمیرکار را به محل شما اعزام کنیم.

 

شماره های نمایندگی تعمیر دوو

نمایندگی تعمیر دوو در غرب تهران

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

نمایندگی تعمیر دوو در شمال تهران

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیر دوو در شمال شرق تهران

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

نمایندگی تعمیر دوو در شرق تهران

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام

آباد، مجدیه، سهروردی

نمایندگی تعمیر دوو در جنوب تهران

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی تعمیر دوو در مرکز تهران

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر