نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی دوو در تهران

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیر جاروبرقی دوو

جاروبرقی یک وسیله ی فوق العاده و کارآمد برای نظافت و نگهداری خانه از ناپاکی هاست و به جرات می توان گفت بدون آن نمی توان حتی یک لحظه زندگی کرد. یکی از برند های معروفی که در بازار توانسته فروش فوق العاده ای در جاروبرقی داشته باشد، برند کره ای دوو می باشد. شرکت دوو به کمک مهندسین و تکنسین های حرفه ای در دنیا به ساخت انواع مدل ها و طرح های جاروبرقی دوو پرداخته است و طی چند سال اخیر با سیل عظیمی از سفارشات روبه رو بوده است.

اگر شما هم جاروبرقی دوو داشته باشید نیاز به سرویس و تعمیر جاروبرقی دوو خود پیدا می کنید زیرا به مرور زمان وسایل برقی به دلایل مختلفی خراب می شوند. حتی بهترین برندها نیز بعد از چندین سال کار نیاز به تعمیر پیدا می کنند. البته توجه کنید که با برخی از نکات مانند تعوییض کیسه ی جاروبرقی، تمیز کردن فیلترهای جاروبرقی و ... می توانید عمر بیشتری به جاروبرقی خود ببخشید.

به هر حال در صورتی که نیاز به تعمیر جاروبرقی دوو خود دارید، بهترین و مورد اعتماد ترین گزینه، تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی دوو می باشد زیرا دیگر جای نگرانی برای تعمیر دستگاه نیست. یک نمایندگی مجاز، همیشه سعی می کند تمامی تعمیرکاران و تکنسین های خبره در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو را استخدام کند تا در صورت گزارش خرابی یا سرویس، خدماتی عالی را به مشتریان ارائه دهد.

پس همین الان با ما تماس بگیرید. ما به عنوان معتبرترین نمایندگی مجاز تعمیر جارو برقی دوو در تهران با سابقه ای درخشان توانسته ایم خدماتی با قیمت پایین و کیفیت عالی به شهروندان ارائه دهیم و اعتماد تعداد زیادی از آن ها را کسب کنیم. رمز موفقیت ما جل رضایت و اعتماد مشتریان است.

تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی جاروبرقی دوو

اگر نیاز به تعمیر جارو برقی دوو خود دارید، نباید این کار را به تعمیرکارانی که نمی شناسید بسپارید. وجه کنید که جاروبرقی از ساختار پیچیده و حساسی برخوردار است و تعمیر آن نیز مشکل است. شما باید در گام نخست با تعمیر گاه و نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی دوو تماس بگیرید زیرا:

یکی از مزایای شرکت دوو آن است که شما نیازی به حمل وسیله ی معیوب خد تا تعمیرگاه را ندارید بلکه ما به محل کار و یا منزل شما می آئیم.

• ما آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر تهران و اطراف تهران می باشیم.

• این مرکز یک برند معتبر و با کیفیت در زمینه ی ارائه ی خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی دوو، به مشتریان خود می باشد. تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی دوو با بهره گیری افراد متخصص و مجرب توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند و در رابطه با قطعات مصرفی در این زمینه اصالت کالا را تضمین می کند.

• این مجموعه به دلیل داشتن شعبه های مختلف قادر به ارائه ی خدمات سریع در سراسر تهران است. یکی از توصیه های این مجموعه به شما عزیزان، مراجعه به شعبه ها و نمایندگی های معتبر تعمیرات جاروبرقی دوو است چرا که اگر وسیله ی خود را به دست افراد ناوارد واگذار کنید ممکن است وسیله ی شما دچار خسارات جبران ناپذیری شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو با بیست سال سابقه مفتخر است که توانسته رضایت مشتریان بسیاری را به دست آورد. ما جزو قدیمی ها و اولین تعمیرگاه های مجاز در این زمینه هستیم. متخصصان و تکنسین های فنی ما از سمت مرکز، آموزش د یده اند و هر از گاهی دانش فنی آنان آپدیت می شود. جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی دوو خود کافی است با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار جاروبرقی دوو خود را به شما برسانیم.

• برای سرویس و تعمیر جاروبرقی دوو، شما نیازی به حمل وسیله ی معیوب خود تا تعمیرگاه را ندارید بلکه ما به محل کار و یا منزل شما می آئیم.


سرویس و خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو

شرکت دوو سال هاست که پس از فروش جاروبرقی، خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو هم ارائه می کند. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو خدمات پس از فروش را پوشش می دهیم. در صورتی که جاروبرقی شما دارای کارت گارانتی باشد و تاریخ آن نقضی نشده باشد می توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو بهره مند شوید. در غیر این صورت جای نگرانی نیست. ما پس از درخواست شما، تعمیرکار جاروبرقی دوو را درکمتر از یک ساعت با تجهیزات کامل به منزل شما می فرستیم. جای هیچ گونه نگرانی نیست ما جاروبرقی شما را به بهترین نحو تعمیر خواهیم کرد.

روزانه افراد زیادی تماس می گیرند و درباره قیمت تعمیر جاروبرقی دوو سوال می پرسند. در این باره نمی توانیم نظر قطعی دهیم. تعمیرکار جاروبرقی دوو حتما باید به بررسی جاروبرقی شما بپردازد و پس از عیب یابی کامل درباره قیمت تعمیر نظر دهد. اما بدون شک قیمتی که تعمیرکاران جاروبرقی دوو به شما پیشنهاد می دهند، مناسب ترین قیمت نسبت به جاهای دیگر است.


نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران

یکی از مشکلاتی که ممکن است در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو برای شما پیش بیاید این است که تعمیرکاری نزدیک به محل شما وجود ندارد و یا اینکه تعمیرکار به ازای مسافت خود از شما هزینه اضافی بخواهد دریافت کند. این مشکل در شهر تهران شاید بیش تر به چشم بیاید. بهترین کار برای شما تماس با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو دارای شعب متعددی در سراسر تهران است و می تواند نیروهای خود را در هر کجایی از تهران که هستید در یک چشم به هم زدن به محل شما بفرستد. فرقی نمی کند به تعمیر جاروبرقی دوو در شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران و یا غرب تهران نیاز دارید. ما در سراسر تهران نیروهای خود را مستقر کردیم تا پس از گزارش شما آماده خدمت رسانی باشند. پس همین الان با ما تماس بگیرید. در صورتی که در مرکز تهران هستید می توانید با نمایندگی و تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی دوو ما تماس بگیرید.

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی دوو خود را به نمایندگی بسپارید؟

خرابی جاروبرقی دوو ممکن است به دلایل زیر باشد :

 • جاروبرقی روشن نمی شود
 • جاروبرقی مکش ندارد
 • سیم جاروبرقی جمع نمی شود
 • جاروبرقی بوی سوختنی می دهد
 • جاروبرقی صدای غیر عادی می دهد
 • جاروبرقی بوی دود می دهد
 • کلید خاموش و روشن خراب است
 • فیلترها کثیف شده اند
 • تسمه های جاروبرقی
 • کثیف شدن موتور

مشکلات متداول جاروبرقی دوو

جاروبرقی روشن نمی شود
در مرحله ی اول می بایست پریز برق را چک کنید حتما اطمینان حاصل نمائید که پریز برق مشکلی نداشته باشد. می توانید با یک فاز متر و یا ولت متر پریز را تست کنید. ممکن است فازمتر وجود برق را نشان دهد اما ولت آن پایین باشد که در برخی از جاروبرقی ها سیستمی تعبیه شده است که در صورت نوسانات برق و یا پایین بودن ولتاژ، جهت ایمنی جاروبرقی، جاروبرقی روشن نمی شود. ممکن است مشکل از سیم یا دوشاخه جاروبرقی باشد. مورد بعدی می تواند از کلید استارت باشد و خیلی موارد دیگر که پیشنهاد می گردد با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید.
عدم مکش جاروبرقی دوو
نداشتن مکش قوی در جاروبرقی می تواند به دلیل نیم سوز شدن موتور جاروبرقی باشد. همچنین موارد دیگری از جمله بلبرینگ جاروبرقی، پره های جاروبرقی، پرشدن کیسه ی جاروبرقی، کثیف شدن فیلتر جاروبرقی و ... ممکن است سبب مکش ضعیف جاروبرقی دوو شوند.
از جاروبرقی بوی دود و سوختگی می دهد
این مورد نیز همانند مورد قبلی عوامل زیادی سبب به وجود آمدن آن می شود اما در کل هر انسدادی در قطعات جاروبرقی که سبب فشار آمدن به جاروبرقی شود می تواند سبب بلند شدن بوی دود، و در نهایت سوختن جاروبرقی شود و پس از مشاهده ی دود و یا بوی سوختنی به سرعت جاروبرقی را خاموش کنید و با یک نمایندگی یا تعمیرگاه مرکزی تعمیر جاروبرقی دوو تماس بگیرید.
صداهای عجیب جاروبرقی
شنیدن صداهای عجیب و غریب از جاروبرقی ممکن است به دلیل خراب شدن تسمه و یا کثیف بودن فیلتر، پر بودن کیسه ی جاروبرقی باشد. در صورت به وجود آمدن چنین مشکلی کیسه و فیلتر را به خوبی تمیز کنید و اگر مشکل برطرف نشد حتما با نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

شماره های نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو

4 دیدگاه ها
 1. نازنین چایچی گفت:

  سلام و عرض ادب. نزدیک به هشت ماهه که دارم از جاروبرقی دوو استفاده می کنم. عالی بوده ولی نمیدونم چرا چند روزه که روشنش می کنم صداهای خیلی بدی میده. صداها جوریه که قابل تحمل نیست و سریع خاموشش می کنم!!!! چه مشکلی براش پیش اومده؟ چقدر هزینه تعمیرش میشه؟ برای تعمیر چه کار کنم؟؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست گرامی. با توجه به اینکه هشت ماهه دارید از جارئبرقی تون استفاده می کنید هنوز مشمول کارت گارانتی هست. پس بیاین به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید و درخواست سرویس کار بدهید. سرویسکار به صورت رایگان برای شما تعمیر را انجام می دهد و نگران هزینه نباشید. مشکل دستگاه شما قابل حل است نگران نباشید. فقط زود تماس بگیرید که آسیب شدیدتر نشود.

 2. یاشار انوری گفت:

  سلام. حدود دو ماه بود که جاروبرقی دوو ما خراب شده بود و به هر تعمیرکاری که زنگ زدم و اومد نتونست درستش کنه.یکی از دوستانم شماره مجموعه شمارو بمن داد و درخواست تعمیر دادم. تعمیرکارتون سریع مشکل دستگاه را تشخیص داد و اونو تعمیر کرد. هزینه خیلی مناسبی رو هم از من گرفتند با اینکه تعویض قطعه هم داشتم. خواستم تشکر کنم و خدا قوت بگم.

  • مدیر گفت:

   سلام دوست عزیز. خواهش می کنم. تعمیرگاه جاروبرقی دوو همیشه سعی در ارائه بهترین خدمات به شما شهروندان عزیز را دارد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که خواستید با ما تماس بگیرید تا خیلی سریع تعمیرکار دوو را به منزل شما بفرستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *