خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر یخچال دوو | بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در تهران

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل

تعمیر توسط کارشناسان متخصص و ماهر با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو

یکی از مهمترین وسایل کاربردی و ضروری در منزل یخچال است که جایگاه ویژه ای را در آشپزخانه دارد. امروزه در میان یخچال های موجود در بازار، یخچال های دوو به دلیل به کار بردن جدیدترین تکنولوژی های روز در ساختارشان، از محبوبیت بالایی برخوردارند و بیشترین میزان فروش را داشته اند. این یخچال ها در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شوند و قادرند موادغذایی موجود در یخچال را تا مدت زیادی حفظ و نگهداری کنند. ولی با این حال به مرور زمان ممکن است دچار خرابی و آسیب شوند

در صورت بروز هر نوع خرابی و اختلال در عملکرد یخچال دوو باید سریعا به متخصصین مربوطه گزارش دهید تا خسارت های بیشتری را ایجاد نکنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تعمیر یخچال خود را به هرکسی واگذار نکنید! برای این کار شما باید با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو تماس بگیرید تا از تعمیر درست و تخصصی یخچال خود مطمئن شوید.

به منظور اطمینان از تعمیر تخصصی یخچال خود کافی است با ما تماس بگیرید. ما به عنوان اولین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در تهران و همچنین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو با داشتن تعمیرکارانی مجرب و حرفه ای در این زمینه می توانیم در کمترین زمان ممکن و قیمتی باور نکردنی با ارائه ضمانت 6 ماهه دستگاه شما را تعمیر کنیم.

نحوه انتخاب معتبرترین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو

انجام تعمیرات و سرویس های مربوط به یخچال دوو از حساسیت بالایی برخوردار است و نمی توان به هرکسی در این زمینه اعتماد کرد. برای انتخاب مورد اعتماد ترین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو توجه کنید که تعمیرکاران آن نمایندگی نه تنها باید از دانش بالایی در زمینه نحوه عملکرد یخچال و وظایف قطعات مختلف آن برخوردار باشند، بلکه مهارت و تجربه بالایی نیز در زمینه سرویس و تعمیرات داشته باشند. با در نظر گرفتن این دو فاکتور شما قطعا انتخاب درستی را خواهید داشت.

ویژگی های یک نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال دوو در تهران

• داشتن تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو

• ارائه خدمات همه روزه، 24 ساعته و در هر جای تهران

• ارائه گارانتی خدمات

• استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر

• تعمیر با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت

مشکلات رایج یخچال های دوو

یخچال های دوو با اینکه از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند، اما با گذر زمان و یا عدم نگهداری درست ممکن است مشکلاتی برای آن ها ایجاد شود. برخی از این مشکلات را می توانید در زیر ببینید و در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر دوو در محل با شماره های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

در ادامه رایج ترین مشکلات یخچال فریزرهای دوو نام برده می شود:

 1. عدم کارکرد سیستم خنک کننده: ممکن است سیستم خنک کننده یخچال شما معیوب شده و موجب عدم تولید کافی سرما شود. در این صورت حتما باید قسمت های مختلفی که مربوط به این سیستم می باشد، بررسی شود.

 2. نشتی آب: اگر یخچال شما آب را نگه نمی دارد یا آب از درون آن نشت می کند، ممکن است مشکل در لوله ها یا دریچه های آب باشد.

 3. صداهای عجیب: صداهای غیرطبیعی مانند صدای خرد کردن می تواند نشان دهنده مشکل در قطعات داخلی یخچال باشد؛ مثلا احتمال دارد پره های فن یخچال شکسته باشد.

 4. عدم کارکرد درب: اگر درب یخچال شما به درستی بسته نمی شود، ممکن است مشکل در لولای خود در و یا آهنربای اطراف در باشد.

 5. عدم خنک شدن: اگر یخچال شما به درستی خنک نمی شود، ممکن است مشکل در کمپرسور یا سیستم خنک کننده باشد.

 6. بوی نامطبوع: بوی نامطبوع می تواند نشان دهنده مشکل در فیلتر هوا یا ضدعفونی کننده هوا باشد.

 7. یخ زدن بیش از حد: اگر یخچال شما بیش از حد یخ می زند، ممکن است مشکل در حسگر دما یا ترموستات باشد.

 8. نور خاموش: اگر نور داخل یخچال شما خاموش است، ممکن است مشکل در لامپ یا سیستم روشنایی باشد.

 9. خرابی در قسمت فریزر: اگر فریزر یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در فن یا موتور فریزر باشد.

 10. عدم کارکرد درب فریزر: اگر درب فریزر به درستی بسته نمی شود، ممکن است مشکل خود درب، آهنربای آن و یا یخ زدگی باشد.

 11. عدم تنظیم درجه حرارت: اگر یخچال شما نمی تواند درجه حرارت را به درستی تنظیم کند، ممکن است مشکل در ترموستات باشد.

 12. نمایشگر خراب: اگر نمایشگر یخچال شما کار نمی کند یا اطلاعات نادرست نشان می دهد، ممکن است مشکل در صفحه نمایش باشد.

 13. عدم کارکرد فن: اگر فن یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در موتور فن باشد.

 14. عدم تولید یخ: اگر یخچال شما نمی تواند یخ تولید کند، ممکن است مشکل در لوله های آب یا دریچه های آب باشد.

 15. عدم کارکرد آب سردکن: اگر آب سردکن یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در لوله های آب یا دریچه های آب باشد.

 16. عدم کارکرد فیلتر هوا: اگر فیلتر هوا یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در فن هوا یا موتور فن باشد.

 17. عدم کارکرد ضدعفونی کننده هوا: اگر ضدعفونی کننده هوا یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در فیلتر هوا یا ضدعفونی کننده باشد.

 18. عدم کارکرد صاف کننده(فیلتر) آب: اگر صاف کننده(فیلتر) آب یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در فیلتر آب یا صاف کننده باشد.

 19. عدم کارکرد چراغ های داخلی: اگر چراغ های داخلی یخچال شما خاموش هستند، ممکن است مشکل در لامپ یا سیستم روشنایی باشد.

 20. عدم کارکرد سیستم قطع و وصل: اگر سیستم قطع و وصل یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در سیستم ترموستات، کمپرسور یا سنسور اندازه گیر دما باشد. در این حالت موتور یخچال به صورت یکسره کار می کند.

 21. عدم کارکرد سیستم دیفراست: اگر سیستم دیفراست یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در حسگر دما یا ترموستات باشد.(سیستم دیفراست برای جلوگیری از یخ زدن محفظه داخلی یخچال یا فریزر در دستگاه تعبیه شده است)

 22. عدم کارکرد سیستم تنظیم رطوبت: اگر سیستم تنظیم رطوبت یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در حسگر رطوبت باشد. اگر محل زندگی شما خیلی خشک و گرم باشد، باید نکات ایمنی نگهداری از یخچال را به طور کامل رعایت کنید.

 23. عدم کارکرد سیستم قفل کودک: اگر سیستم قفل کودک یخچال شما کار نمی کند، ممکن است مشکل در قفل کودک و یا سیستم برق دستگاه باشد.

 

این موارد رایج ترین مشکلات ایجاد شده در یخچال فریزرهای دوو هستند؛ نکته ای که حائز اهمیت است اینست که سرویس یخچال دوو را در دستور کار خود قرار دهید؛ با این کار علاوه بر اینکه از بروز موارد بالا جلوگیری کرده اید، باعث کاهش هزینه های خود و افزایش عمر مفید دستگاهتان نیز شده اید.

تعمیر تخصصی یخچال دوو

زمانی که یکی از لوازم خانگی شما دچار خرابی می شود قطعا دوست دارید که پس از تعمیر همانند روز اول کار کند. برای تعمیر تخصصی یخچال دوو نیز باید اقدامات زیر انجام شود تا دیگر نگران نباشید:

• در گام اول شما باید با یک نمایندگی معتبر و مجاز تعمیر یخچال دوو تماس بگیرید تا تعمیرکار مربوطه به محل شما اعزام شود. اعزام یک تعمیرکار کاربلد و با مهارت بالا یکی از مهم ترین فاکتورها در تعمیر یخچال است.

• در گام دوم تعمیرکار باید عیب یخچال را با دقت و به درستی تشخیص دهد. اگر تعمیرکار نتواند عیب یابی یخچال شما را به درستی انجام دهد، آسیب های جدی به یخچال شما وارد خواهد شد.

• در گام سوم با توجه به عیبی که یخچال دارد، تعمیرکار راه حل و هزینه تعمیر را مطرح می کند. در بعضی شرایط ممکن است برای تعمیر نیازی به تعویض قطعه ای از یخچال نباشد ولی تعمیرکار راه حل غلطی را به شما پیشنهاد دهد و در نتیجه هزینه زیادی را برای شما ایجاد کند.

• در گام آخر تعمیرکار یخچال را باید با دقت بالایی تعمیر کند. گاهی تعمیرکار به دلیل دانش بالایی که دارد عیب و راه حل را به درستی تشخیص می دهد ولی به دلیل مهارت پایین، نمی تواند به طور کامل یخچال را تعمیر کند.

بنابراین، شرط انجام تمامی این مراحل انتخاب صحیح یک تعمیرگاه یا نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مطمئن می باشد. حواستان را جمع کنید تا پشیمان نشوید.

تعمیر تخصصی یخچال دوو

نکات لازم در خصوص نگهداری یخچال فریزر دوو

در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نقص در یخچال فریزر خود باید حتما باید با تکنسین سرویس مجاز دوو تماس بگیرید.

– برای نصب و راه اندازی یخچال فریزر خود حتما از سرویسکار یخچال دوو بواهید که به منزل شما بیاید و دستگاه شما را به درستی راه اندازی کند.

– یخچال فریزر خود را در معرض نور آفتاب و همچنین نزدیک به اجاق گاز و یا وسایل قابل اشتعال در آشپزخانه قرار ندهید.

– یخچال خود را در مکانی که دارای رطوبت است و یا آبریزی دارد، قرار ندهید.

– دستگاه خود را باید در یک مکان صاف و مسطح قرار دهید و یخچال را به گونه ای قرار دهید که پایه های آن ثابت باشند.

– یخچال دوو خود را به گونه ای قرار دهید که سه سانتی متر از کناره ها و 5 سانتی متر از فضای پشت یخچال فاصله داشته باشد.

– بعد از اینکه یخچال فریزر خود را نصب کردید به مدت 2 ساعت روشن نکنید.

– حتما به صورت دوره ای مثلا هفته ای یکبار درون دستگاه خود را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

– دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر دوو را حتما مطالعه کنید و با برنامه های مختلف و تنظیمات آن آشنا شوید.

تعمیر یخچال دوو در محل

موردی که حتما باید توجه داشته باشید این است که در صورت خرابی یخچال به هیچ وجه آن را جابه جا نکنید زیرا ممکن است نقص آن جدی تر شود. شما فورا با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید زیرا از مهم ترین خدمات نمایندگی ما تعمیر یخچال دوو در محل می باشد. به این صورت که پس از تماس شما و گزارش خرابی یخچال، ما کارآزموده ترین و مناسب ترین تعمیرکار را خیلی سریع به محل شما اعزام می کنیم. نگران نباشید. هر آنچه که تعمیرکار برای تعمیر نیاز دارد را به همراه خود می آورد.

پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.

موارد موردنیاز به تعمیرکار یخچال فریزر دوو

– منجمد نکردن مواد غذایی موجود در فریزر

– یکسره کار کردن یخچال فریزر

– خراب شدن لاستیک دور درب یخچال

– داغ کردن پی در پی موتور یخچال

– برفک نزدن یا دیفراست نکردن یخچال فریزر

– کار نکردن فن یخچال فریزر

– خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال

– از کار افتادن سنسور یخچال

سرویس یخچال دوو


با توجه به هزینه های روزافزونی که زندگی های امروزی به همراه دارند، نگهداری و سرویس لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا در صورت کوتاهی در این امر، خسارت ها و هزینه های بالایی را متحمل خواهید شد. بنابراین، سرویس به موقع یخچال دوو نیز باید مورد توجه قرار بگیرد تا هم طول عمر مفید یخچال و هم کارایی یخچال افزایش یابد.

سرویس یخچال دوو عبارت است از مجموعه اقداماتی گفته می شود که به صورت منظم در راستای حفظ سلامت یخچال و جلوگیری از معایب در آن انجام می شود. با انجام این امور، شما همیشه از سالم بودن یخچال خود مطمئن هستید و در صورتی که کوچکترین مشکلی برایش ایجاد شود، سریع آن را برطرف می کنید. پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.

• تعمیر برد یخچال دوو

• تعمیر یخساز دوو

• چک کردن گاز یخچال دوو

• تعمیر فن یخچال دوو

• تنظیم ترموستات و وای فای یخچال دوو

• تعویض فیلتر یخچال دوو

• بررسی کمپرسور و اوپراتور یخچال دوو

تعمیرکار یخچال فریزر دوو

ویژگی های یک نمایندگی مجاز تعمیرات دوو

تعمیرات لوازم با سرعت بالا و به طور دقیق

ارائه ی خدمات گسترده در سرتا سر تهران

داشتن بیش از 4 شعبه در تهران

استفاده از قطعات یدکی اصل

داشتن تجربه و سابقه طولانی مدت

دارای تعمیرکاران کارآزموده و خبره

ارائه خدمات با کیفیت جهت کسب رضایت

ارائه ی خدمات به صورت 24 ساعته

تعمیر یخچال دوو شمال تهران


ما تمامی خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر دوو شما را در شمال تهران انجام می دهیم و دیگر نیازی نیست که نگران حمل و انتقال دستگاه خود به تعمیرگاه باشید. اگر در مناطق لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد و ملاصدرا هستید با نمایندگی ما در شمال تهران تماس بگیرید. به شما قول می دهیم در کمتر از یک ساعت حرفه ای ترین سرویس کار خود را اعزام کنیم.

تعمیر یخچال دوو غرب تهران

به منظور رفاه حال شهروندان ساکن در غرب تهران، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر دوو در این بخش نیز شعبه دارد. بنابراین، اگر در هرکدام از مناطق آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن و میدان المپیک ساکن هستید و نیاز به تعمیر دارید باید با شعبه غرب ما تماس حاصل فرمایید. اصلا نگران تعمیر دستگاهتان نباشید. هدف تعمیرکاران ما ارائه تعمیرات با کیفیت بالا و با کمترین هزینه است.

این مجموعه با دادن گارانتی ضمانت و اصالت قطعات مصرفی در طول تعمیر دستگاه، خیال شما را از بابت اورجینال بودن قطعات راحت می کنند. پس در صورتی که ساکن غرب بوده و به دنبال مرکز تعمیرات قابل اعتماد می گردید، حتما با این مجموعه تماس بگیرید.

سرویس یخچال دوو، تعمیر یخچال فریزر دوو، تعمیر یخچال دوو در محل، تعمیر یخچال دوو جنوب تهران، تعمیر یخچال دوو شرق تهران، تعمیر یخچال دوو غرب تهران

تعمیر یخچال دوو جنوب تهران

یکی از مهمترین مشکلاتی که مردم ساکنین جنوب تهران دارند این است که ترافیک در این مناطق خیلی زیاد است و در صورت خراب شدن لوازم خانگی نمیتوانند دستگاه را به تعمیرگاه ببرند. به همین دلیل ما یکی از شعب خود را در این منطقه تاسیس کردیم. در صورتی که یخچال دوو شما خراب شد و ساکن راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه و نازی آباد هستید، خیلی سریع با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار دوو حاذق را به منزل شما بفرستیم. هزینه ایاب و ذهاب هم گرفته نمی شود و فقط هزینه تعمیر لحاظ می شود.

در صورتی که شما در منطقه جنوب تهران ساکن هستید و یخچال دوو خود نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید از خدمات تعمیر یخچال دوو جنوب تهران استفاده کنید. تعمیر یخچال دوو جنوب تهران توسط تعدادی تکنسین ماهر و مجرب انجام می‌شود که با تجربه‌ی کافی در تعمیر انواع اشکالات یخچال دوو آماده خدمت رسانی به شما هستند.

تعمیر یخچال دوو جنوب تهران شامل تعمیر انواع اشکالات مربوط به یخچال می‌شود؛ از جمله عدم سرد شدن یخچال، نشتی آب، عدم کارکرد صحیح فن‌ها، عدم کارکرد درب و قفل‌ها و سایر مشکلات مربوط به یخچال دوو. تکنسین‌های ماهر با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و قطعات اصلی، به سرعت و با دقت این اشکالات را برطرف می‌کنند.

تعمیر یخچال دوو شرق تهران

تعمیر یخچال دوو در تهران

افرادی که در شرق تهران ساکن هستند حتما با این مشکل مواجه شدند که در صورتی که یکی از لوازم خانگی آن ها خراب شود هیچ تعمیرگاه مجازی را نمی توانند در این منطقه پیدا کنند. به همین دلیل حدود 10 سال است که تعمیرگاه مجاز یخچال دوو را در شرق تهران تاسیس کردیم. با این کار مردم ساکن در شرق به راحتی می توانند درخواست سرویسکار بدهند و دیگر نگران تعمیرات لوازم خانگی خود نباشند. اگر ساکن تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه و سهروردی هستید و نیاز به تعمیرات یخچال فریزر دوو دارید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا هر چه سریع تر تعمیرکار را به محل شما بفرستیم. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت با هزینه مناسب است.

برای تعمیر یخچال دوو شرق تهران می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در این منطقه تماس بگیرید. آنها برای شما وقت مشخصی را برای مراجعه و تعمیر یخچال تعیین می‌کنند و پس از بررسی و تشخیص مشکل، به شما اطلاع می‌دهند که آیا تعمیر قابل انجام است یا نه. همچنین، شرکت‌های تعمیرات یخچال دوو معمولاً گارانتی برای خدمات ارائه شده به شما ارائه می‌دهند تا در صورت بروز مشکل مجدد، بتوانید به آنها مراجعه کنید و مشکل را رفع کنید.

بنابراین، اگر در منطقه شرق تهران ساکن هستید و یخچال دوو خود نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید از خدمات تعمیر یخچال دوو در این منطقه بهره ببرید. با تماس با شماره تلفن های موجود در این صفحه، می‌توانید مشکل خود را به سرعت و با خیال راحت حل کنید.

چرا تعمیرات یخچال فریزر دوو با ما

بدون شک ما برای تعمیرات و سرویس یخچال فریزر دوو شما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه هستیم. از مهم ترین و برجسته ترین مزایای ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات: با توجه به اینکه ما دارای نمایندگی های متعددی در سراسر تهران هستیم، پس از تماس شما، تعمیرکاران خیلی سریع (کم تر از یک ساعت) به محل شما برای تعمیر و سرویس اعزام می شوند.

• تعمیر با کم ترین هزینه: ما به شما قبل از تعمیر یخچال مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه را پیشنهاد می دهیم. در صورت رضایت شما یخچال را تعمیر کرده و سپس هزینه را دریافت می کنیم.

• اولویت ما تعمیر به جای تعویض: اولین اولویت تعمیرکاران ما تعمیر قطعات یخچال می باشد و در صورتی که تعمیر قطعه به نفع شما نباشد، اقدام به تعویض قطعه می کنیم.

• استفاده از قطعات اورجینال: در صورتی که تعمیرکار نیاز به تعویض یکی از قطعات یخچال داشته باشد، صد در صد از قطعه اورجینال و اصلی استفاده می شود.

• استخدام تعمیرکاران با تجربه: نمایندگی ما تنها دارای تعمیرکارانی با دانش، مهارت و تجربه بالا در زمینه تعمیر یخچال دوو می باشند که قادر به تعمیر انواع مدل ها و طرح های یخچال دوو هستند. تعمیرکاران ما در سال چندین بار در دوره های تخصصی و حرفه ای یخچال دوو شرکت می کنند تا بتوانند با کیفیت ترین خدمات را برای شما فراهم کنند.

• تضمین خدمات: ما پس از تعمیر و سرویس یخچال به شما ضمانت 6 ماهه می دهیم و در صورت خرابی مجدد یخچال، تعمیر را به صورت رایگان انجام می دهیم.

: خرابی یخچال فریزر دوو ممکن است به دلایل زیر باشد

صدای زیاد یخچال

نشتی گاز یخچال فریزر

پاره شدن واشر درب یخچال

کار نکردن یخچال فریزر

یخساز یخچال کار نمی کند

اتصالی سیم های یخچال در دستگاه

کمپرسور یخچال کار نمی کند

ضربه خوردن بدنه یخچال

یخچال برق زیادی مصرف می کند

برق داشتن بدنه

تعمیر شبانه روزی یخچال دوو

دوو با 4 نمایندگی فعال در تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال بصورت شبانه روزی است جهت پاسخگویی 24 ساعته با شماره 22225007-021 تماس حاصل فرمائید

تعمیر شبانه روزی یخچال دوو

سوالات رایج در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو

در این بخش، اکثر سوالاتی که کاربران تا کنون از کارشناسان ما در زمینه خرابی و تعمیرات لباس شویی پرسیده اند را به صورت موردی برای شما عزیزان آورده ایم. شاید سوال شما هم در این بخش آمده باشد ولی باز هم در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشکل شما را حل کنیم.

 چگونه باید یخچال دوو را تمیز کنیم؟

 برای تمیز کردن یخچال خود ابتدا 250 میلی لیتر آب را به همراه یک قاشق غذا خوری جوش شیرین و یک قاشق غذاخوری سرکه میکس کنید و مخلوط را محکم تکان دهید.

 سپس، ترکیب به دست آمده را د داخل یخچال اسپری کنید و با یک دستمال تمامی بخش ها را تمیز کنید. این مخلوط کمک می کند که بوی بد یخچال از بین برود.

 اگر می خواهید لاستیک دور درب یخچال را تمیز کنید، یک مسواک بردارید و آن را آغشته به پورد جوش شیرین کنید. سپس، ان را مرطوب کرده و لاستیک را تمیز کنید. در انتها با یک دستمال تمیز لاستیک را خشک کنید. با این کار شما از خراب شدن زود هنگام لاستیک جلوگیری می کنید و عمر آن را طولانی تر می کنید.

 برای تمیز کردن بدنه بیرونی یخچال می توانید از همان مخلوط جوش شیرینف سرکه و اب استفاده کنید و سپس با یک دستمال خشک پاک کنید.

 در صورتی که می خواهید فضای درون یخچال فریزر دوو شما بوی نامطبوع ندهد، باید مقداری قهوه را در یکی از قفسه ها قرار دهید و هر 15 روز یکبار آن را تعویض کنید. علاوه بر این، می توانید از مخلوط جوش شیرین ولیمو نیز کمک بگیرید.

علت سر و صدای زیاد یخچال فریزر دوو

 امکان دارد پایه های یخچال فریزر شما به خوبی تنظیم نشده باشد.

 مواد غذایی موجود در یخچال فریزر در جای مناسبی قرار نشده باشد.

 در صورتی که صدایی که از یخچال فریزر خود می شنوید با باز کردن درب آن قطع شود، باید فن داخلی دستگاه خود را حتما تعویض کنید.

 علت سرد نکردن یخچال فریزر دوو

باید بررسی کنید ببینید که آیا یخچال فریزر به درستی به برق وصل شده است یا خیر. امکان دارد پریزر برق خراب باشد، یخچال را به پریز برق دیگری وصل کنید.

امکان دارد مشکلی در موتور فن یخچال ایجاد شده باشد.

امکان دارد مشکل از کمپرسور یخچال باشد. حتما برای تست و عیب یابی کمپرسور، با تعمیرکار مجاز یخچال دوو تماس بگیرید.

امکان دارد درب یخچال را به درستی نبسته باشید و مانع از خنک شدن فضای درون یخچال شود.

امکان دارد مشکل از فاصله یخچال از دیواره ها باشد. باید یخچال را به گونه ای قرار دهید که حداقل 10 سانتی متر از دیوارهای اطراف خود فاصله داشته باشد تا فضای کافی برای جریان هوا وجود داشته باشد.

امکان دارد ک.ویل های کوندانسور جرم گرفته باشد. برای تمیز کردن آن می توانید از جاروبرقی یا یک برس استفاده کنید. برای این کار یخچال فیزر خود را خاموش کنید.

علت بسته نشدن درب یخچال

در صورتی که درب یخچال فریزر دوو شما بسته نمی شود، اقدامات زیر را انجام دهید:

در ابتدا باید تمام مواد غذایی موجود در یخچال فریزر خود را تخلیه کنید. هرچی که در یخچال دارید را بیرون قرار دهید.

سپس، درب یخچال را به سمت بالا و پایین حرکت دهید. اگر دیدید که درب شل است و در جای خود حرکت می کند، باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید.

در صورتی که با بالا و پایین کردن درب یخچال، درب در جای خود ثابت و محکم است، باید با اب جوش به آرامی بر روی لاستیک درب بریزید.

بعد از انجام مرحله قبل، مشاهده خواهید کرد که بعد از 15 دقیقه درب یخچال به درستی بسته می شود.

 در صورتی که با انجام کارهای بالا، باز هم درب به خوبی بسته نشد، باید لاستیک های دور درب را تعویض کنید.

 علت برفک زدن یخچال دوو

در صورتی که یخچال فریزر دوو شما برفک زیادی میزند، اقدامات زیر را انجام دهید:

امکان دارد مواد غذایی موجود درون دستگاه دریچه های گردش هوا را مسدود کرده باشد.

یخچال خود را از برق بیرون بکشید و مواد غذایی را به بیرون بیاورید.

صبر کنید تا برفک های درون یخچال به طور کامل آب شوند، سپس با یک حله یا دستمال دورن یخچال را خشک کنید. مجددا دستگاه را به برق وصل کنید.

امکان دارد لاستیک های دور درب یخچال خراب شده باشد، جهت تعویض آن ها اقدام کنید.

شاید کانال های تخلیه یخچال مسدود شده باشد. باید یخچال خود را از برق بیرون بیاورید، بر روی محفظه تخلیه که در پشت یخچال قرار دارد، آب گرم بریزید. با استفاده از یک میله نازک کانال های مسدود شده را باز کنید. برای اینکار با تعمیگاه مجاز یخچال فریز دوو تماس بگیرید.

امکان دارد گاز یخچال فریزر ما کم شده باشد و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.

علت برق داشتن بدنه یخچال فریزر دوو

پریز برقی که به آن دستگاه شما وصل است عیب دارد.

در صورتی که از سه راهی یا سیم رابط برای اتصال یخچال خود به برق وصل می کنید، آن را چک کنید.

موتور یخچال فریزر معیوب شده است.

سوالات متداول درباره خدمات تعمیر دوو

هزینه تعمیرات یخچال فریزر دوو چقدر می شود؟

هزینه تعمیر یخچال دوو به عوامل متعددی همچون شدت و میزان خرابی بستگی دارد. سرویسکار پس از تست و عیب یابی، هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام کرده و در صورت تایید شما تعمیر انجام می شود. ما کمترین مقدار هزینه را نسبت به سایر جاها از شما می گیریم.

کارت گارانتی به ازای تعمیر یخچال دوو داده می شود؟

ما همیشه به ازای همه خدمات تعمیرات خود که ما به شما ارائه می دهیم یک کارت گارانتی شش ماهه به شما تحویل می دهیم تا در صورت خرابی مجدد دستگاه، خدمات تعمیر به صورت رایگان برای شما انجام شود.

هزینه تعمیر چقدر می شود و تعرفه مشخصی دارد؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز حتی روزهای تعطیل با 22225007-021 تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت سرویس کار به محل شما بیاید.

چرا تعمیر و سرویس یخچال فریزر دوو در این نمایندگی؟

در این نمایندگی تمامی تعمیرکاران علاوه بر دانش، دارای 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات یخچال فریزر دوو هستند. علاوه براین، از قطعات اصل برای تعمیر استفاده می کنیم و دارای شعب متعدد در سراسر تهران هستیم.

شماره های نمایندگی تعمیر دوو

نمایندگی تعمیر دوو در غرب تهران

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

نمایندگی تعمیر دوو در شمال تهران

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیر دوو در شمال شرق تهران

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

نمایندگی تعمیر دوو در شرق تهران

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام

آباد، مجدیه، سهروردی

نمایندگی تعمیر دوو در جنوب تهران

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی تعمیر دوو در مرکز تهران

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر