اولین نمایندگی تعمیر یخچال دوو


ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل

تعمیر توسط کارشناسان متخصص و ماهر با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

021-22225007

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو

یکی از مهمترین وسایل کاربردی و ضروری در منزل یخچال است که جایگاه ویژه ای را در آشپزخانه دارد. امروزه در میان یخچال های موجود در بازار، یخچال های دوو به دلیل به کار بردن جدیدترین تکنولوژی های روز در ساختارشان، از محبوبیت بالایی برخوردارند و بیشترین میزان فروش را داشته اند. این یخچال ها در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شوند و قادرند موادغذایی موجود در یخچال را تا مدت زیادی حفظ و نگهداری کنند. ولی با این حال به مرور زمان ممکن است دچار خرابی و آسیب شوند

در صورت بروز هر نوع خرابی و اختلال در عملکرد یخچال دوو باید سریعا به متخصصین مربوطه گزارش دهید تا خسارت های بیشتری را ایجاد نکنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تعمیر یخچال خود را به هرکسی واگذار نکنید! برای این کار شما باید با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو تماس بگیرید تا از تعمیر درست و تخصصی یخچال خود مطمئن شوید.

به منظور اطمینان از تعمیر تخصصی یخچال خود کافی است با ما تماس بگیرید. ما به عنوان اولین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در تهران و همچنین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو با داشتن تعمیرکارانی مجرب و حرفه ای در این زمینه می توانیم در کمترین زمان ممکن و قیمتی باور نکردنی با ارائه ضمانت 6 ماهه دستگاه شما را تعمیر کنیم.


مهمترین بخش های سایت
شماره های نمایندگی تعمیر یخچال دوو
تعمیر یخچال دوو در محل
تعمیر تخصصی یخچال دوو
سرویس یخچال دوو
تعمیر یخچال دوو

نحوه انتخاب معتبرترین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو

انجام تعمیرات و سرویس های مربوط به یخچال دوو از حساسیت بالایی برخوردار است و نمی توان به هرکسی در این زمینه اعتماد کرد. برای انتخاب مورد اعتماد ترین تعمیرگاه مرکزی یخچال دوو توجه کنید که تعمیرکاران آن نمایندگی نه تنها باید از دانش بالایی در زمینه نحوه عملکرد یخچال و وظایف قطعات مختلف آن برخوردار باشند، بلکه مهارت و تجربه بالایی نیز در زمینه سرویس و تعمیرات داشته باشند. با در نظر گرفتن این دو فاکتور شما قطعا انتخاب درستی را خواهید داشت.


ویژگی های یک نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال دوو در تهران

• داشتن تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو

• ارائه خدمات همه روزه، 24 ساعته و در هر جای تهران

• ارائه گارانتی خدمات

• استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر

• تعمیر با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت


تعمیر قطعات مختلف یخچال فریزر دوو

تعمیر برد یخچال دوو

تعمیر برد یخچال دوو

تعمیر یخساز یخچال دوو

تعمیر یخساز یخچال دوو

تعمیر تخصصی یخچال دوو

زمانی که یکی از لوازم خانگی شما دچار خرابی می شود قطعا دوست دارید که پس از تعمیر همانند روز اول کار کند. برای تعمیر تخصصی یخچال دوو نیز باید اقدامات زیر انجام شود تا دیگر نگران نباشید:

• در گام اول شما باید با یک نمایندگی معتبر و مجاز تعمیر یخچال دوو تماس بگیرید تا تعمیرکار مربوطه به محل شما اعزام شود. اعزام یک تعمیرکار کاربلد و با مهارت بالا یکی از مهم ترین فاکتورها در تعمیر یخچال است.

• در گام دوم تعمیرکار باید عیب یخچال را با دقت و به درستی تشخیص دهد. اگر تعمیرکار نتواند عیب یابی یخچال شما را به درستی انجام دهد، آسیب های جدی به یخچال شما وارد خواهد شد.

• در گام سوم با توجه به عیبی که یخچال دارد، تعمیرکار راه حل و هزینه تعمیر را مطرح می کند. در بعضی شرایط ممکن است برای تعمیر نیازی به تعویض قطعه ای از یخچال نباشد ولی تعمیرکار راه حل غلطی را به شما پیشنهاد دهد و در نتیجه هزینه زیادی را برای شما ایجاد کند.

• در گام آخر تعمیرکار یخچال را باید با دقت بالایی تعمیر کند. گاهی تعمیرکار به دلیل دانش بالایی که دارد عیب و راه حل را به درستی تشخیص می دهد ولی به دلیل مهارت پایین، نمی تواند به طور کامل یخچال را تعمیر کند.

بنابراین، شرط انجام تمامی این مراحل انتخاب صحیح یک تعمیرگاه یا نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مطمئن می باشد. حواستان را جمع کنید تا پشیمان نشوید.

نکات لازم در خصوص نگهداری یخچال فریزر دوو

- در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نقص در یخچال فریزر خود باید حتما باید با تکنسین سرویس مجاز دوو تماس بگیرید.

- برای نصب و راه اندازی یخچال فریزر خود حتما از سرویسکار یخچال دوو بواهید که به منزل شما بیاید و دستگاه شما را به درستی راه اندازی کند.

- یخچال فریزر خود را در معرض نور آفتاب و همچنین نزدیک به اجاق گاز و یا وسایل قابل اشتعال در آشپزخانه قرار ندهید.

- یخچال خود را در مکانی که دارای رطوبت است و یا آبریزی دارد، قرار ندهید.

- دستگاه خود را باید در یک مکان صاف و مسطح قرار دهید و یخچال را به گونه ای قرار دهید که پایه های آن ثابت باشند.

- یخچال دوو خود را به گونه ای قرار دهید که سه سانتی متر از کناره ها و 5 سانتی متر از فضای پشت یخچال فاصله داشته باشد.

- بعد از اینکه یخچال فریزر خود را نصب کردید به مدت 2 ساعت روشن نکنید.

- حتما به صورت دوره ای مثلا هفته ای یکبار درون دستگاه خود را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

- دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر دوو را حتما مطالعه کنید و با برنامه های مختلف و تنظیمات آن آشنا شوید.


تعمیر یخچال دوو در محل

موردی که حتما باید توجه داشته باشید این است که در صورت خرابی یخچال به هیچ وجه آن را جابه جا نکنید زیرا ممکن است نقص آن جدی تر شود. شما فورا با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید زیرا از مهم ترین خدمات نمایندگی ما تعمیر یخچال دوو در محل می باشد. به این صورت که پس از تماس شما و گزارش خرابی یخچال، ما کارآزموده ترین و مناسب ترین تعمیرکار را خیلی سریع به محل شما اعزام می کنیم. نگران نباشید. هر آنچه که تعمیرکار برای تعمیر نیاز دارد را به همراه خود می آورد.

پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.


موارد موردنیاز به تعمیرکار یخچال فریزر دوو

- منجمد نکردن مواد غذایی موجود در فریزر

- یکسره کار کردن یخچال فریزر

- خراب شدن لاستیک دور درب یخچال

- داغ کردن پی در پی موتور یخچال

- برفک نزدن یا دیفراست نکردن یخچال فریزر

- کار نکردن فن یخچال فریزر

- خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال

- از کار افتادن سنسور یخچال

سرویس یخچال دوو

با توجه به هزینه های روزافزونی که زندگی های امروزی به همراه دارند، نگهداری و سرویس لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا در صورت کوتاهی در این امر، خسارت ها و هزینه های بالایی را متحمل خواهید شد. بنابراین، سرویس به موقع یخچال دوو نیز باید مورد توجه قرار بگیرد تا هم طول عمر مفید یخچال و هم کارایی یخچال افزایش یابد.

سرویس یخچال دوو عبارت است از مجموعه اقداماتی گفته می شود که به صورت منظم در راستای حفظ سلامت یخچال و جلوگیری از معایب در آن انجام می شود. با انجام این امور، شما همیشه از سالم بودن یخچال خود مطمئن هستید و در صورتی که کوچکترین مشکلی برایش ایجاد شود، سریع آن را برطرف می کنید. پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.

تعمیر برد یخچال دوو

تعمیر یخساز دوو

• چک کردن گاز یخچال دوو

• تعمیر فن یخچال دوو

• تنظیم ترموستات و وای فای یخچال دوو

• تعویض فیلتر یخچال دوو

• بررسی کمپرسور و اوپراتور یخچال دوو

چرا تعمیر یخچال فریزر دوو با نمایندگی رسمی دوو؟

 • ارائه ی خدمات گسترده در سرتا سر تهران
 • استفاده از قطعات یدکی اصل
 • دارای تعمیرکاران کارآزموده و خبره
 • ارائه ی خدمات به صورت 24 ساعته
 • تعمیرات لوازم با سرعت بالا و به طور دقیق
 • داشتن بیش از 4 شعبه در تهران
 • داشتن تجربه و سابقه طولانی مدت
 • ارائه خدمات با کیفیت جهت کسب رضایت

تعمیر حرفه ای یخچال فریزر دوو در شمال تهران

ما تمامی خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر دوو شما را در شمال تهران انجام می دهیم و دیگر نیازی نیست که نگران حمل و انتقال دستگاه خود به تعمیرگاه باشید. اگر در مناطق لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد و ملاصدرا هستید با نمایندگی ما در شمال تهران تماس بگیرید. به شما قول می دهیم در کمتر از یک ساعت حرفه ای ترین سرویس کار خود را اعزام کنیم.

تعمیرکار و تکنسین یخچال دوو در غرب تهران

به منظور رفاه حال شهروندان ساکن در غرب تهران، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر دوو در این بخش نیز شعبه دارد. بنابراین، اگر در هرکدام از مناطق آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن و میدان المپیک ساکن هستید و نیاز به تعمیر دارید باید با شعبه غرب ما تماس حاصل فرمایید. اصلا نگران تعمیر دستگاهتان نباشید. هدف تعمیرکاران ما ارائه تعمیرات با کیفیت بالا و با کمترین هزینه است.

تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال دوو در جنوب تهران

یکی از مهمترین مشکلاتی که مردم ساکنین جنوب تهران دارند این است که ترافیک در این مناطق خیلی زیاد است و در صورت خراب شدن لوازم خانگی نمیتوانند دستگاه را به تعمیرگاه ببرند. به همین دلیل ما یکی از شعب خود را در این منطقه تاسیس کردیم. در صورتی که یخچال دوو شما خراب شد و ساکن راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه و نازی آباد هستید، خیلی سریع با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار دوو حاذق را به منزل شما بفرستیم. هزینه ایاب و ذهاب هم گرفته نمی شود و فقط هزینه تعمیر لحاظ می شود.

تعمیر یخچال دوو شرق تهران

افرادی که در شرق تهران ساکن هستند حتما با این مشکل مواجه شدند که در صورتی که یکی از لوازم خانگی آن ها خراب شود هیچ تعمیرگاه مجازی را نمی توانند در این منطقه پیدا کنند. به همین دلیل حدود 10 سال است که تعمیرگاه مجاز یخچال دوو را در شرق تهران تاسیس کردیم. با این کار مردم ساکن در شرق به راحتی می توانند درخواست سرویسکار بدهند و دیگر نگران تعمیرات لوازم خانگی خود نباشند. اگر ساکن تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه و سهروردی هستید و نیاز به تعمیرات یخچال فریزر دوو دارید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا هر چه سریع تر تعمیرکار را به محل شما بفرستیم. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت با هزینه مناسب است.

چرا تعمیرات یخچال فریزر دوو با ما

بدون شک ما برای تعمیرات و سرویس یخچال فریزر دوو شما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه هستیم. از مهم ترین و برجسته ترین مزایای ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات: با توجه به اینکه ما دارای نمایندگی های متعددی در سراسر تهران هستیم، پس از تماس شما، تعمیرکاران خیلی سریع (کم تر از یک ساعت) به محل شما برای تعمیر و سرویس اعزام می شوند.

• تعمیر با کم ترین هزینه: ما به شما قبل از تعمیر یخچال مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه را پیشنهاد می دهیم. در صورت رضایت شما یخچال را تعمیر کرده و سپس هزینه را دریافت می کنیم.

• اولویت ما تعمیر به جای تعویض: اولین اولویت تعمیرکاران ما تعمیر قطعات یخچال می باشد و در صورتی که تعمیر قطعه به نفع شما نباشد، اقدام به تعویض قطعه می کنیم.

• استفاده از قطعات اورجینال: در صورتی که تعمیرکار نیاز به تعویض یکی از قطعات یخچال داشته باشد، صد در صد از قطعه اورجینال و اصلی استفاده می شود.

• استخدام تعمیرکاران با تجربه: نمایندگی ما تنها دارای تعمیرکارانی با دانش، مهارت و تجربه بالا در زمینه تعمیر یخچال دوو می باشند که قادر به تعمیر انواع مدل ها و طرح های یخچال دوو هستند. تعمیرکاران ما در سال چندین بار در دوره های تخصصی و حرفه ای یخچال دوو شرکت می کنند تا بتوانند با کیفیت ترین خدمات را برای شما فراهم کنند.

• تضمین خدمات: ما پس از تعمیر و سرویس یخچال به شما ضمانت 6 ماهه می دهیم و در صورت خرابی مجدد یخچال، تعمیر را به صورت رایگان انجام می دهیم.


خرابی یخچال فریزر دوو ممکن است به دلایل زیر باشد :

 • نشتی گاز یخچال فریزر
 • کار نکردن یخچال فریزر
 • اتصالی سیم های یخچال در دستگاه
 • ضربه خوردن بدنه یخچال
 • برق داشتن بدنه
 • صدای زیاد یخچال
 • پاره شدن واشر درب یخچال
 • یخساز یخچال کار نمی کند
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند
 • یخچال برق زیادی مصرف می کند

مشکلات رایج یخچال فریزر دوو

اگر تازه یخچال را روشن کرده اید و به برق زده اید باید به مدت 48 ساعت منتظر بمانید تا عمل ساختن یخ به صورت کامل انجام شود. اگر تنظیمات را انجام داده اید و همچنان یخچال قادر به تولید یخ نیست باید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز دوو تماس بگیرید.
خنک نشدن یخچال فریزر دوو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد یکی از دلایل آن می تواند تنظیم دما بر روی مقدار کم باشد. دلیل بعدی می تواند به علت نزدیک بودن یخچال به وسایل گرما ساز و یا در معرض قرار گرفتن نور خورشید باشد یخچال فریزر دوو باید در دمای 16 الی 32 درجه سانتی گراد قرار بگیرد و از چسباندن یخچال به دیوار کاملا بپرهیزید حداقل فاصله نسبت یخچال با دیوار 10 سانتی متر باشد. مورد آخر می تواند از موتور یا کمپرسور یخچال باشد اگر مشکل این است باید با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید.
یکی از عوامل ایجاد صدای یخچال فریزر دوو نا میزان بودن و یا تراز نبودن یخچال بر روی زمین می باشد. فاصله ی بین دیوار و یخچال را رعایت کنید در نهایت اگر مشکل برطرف نگردید موقعیت صدا را شناسایی کنید اگر صدا از قسمت پشت یخچال شنیده می شودبه احتمال زیاد موتور یخچال یا فن کندانسور ایراد دارد اما اگر صدا از قسمت داخل یخچال است فن یخچال ایراد پیدا کرده است و باید تعویض گردد که در این صورت پیشنهاد می گردد با نمایندگی مجاز و مرکزی دوو تماس بگیرید.
باید مطمئن شوید که غذاها دارای پوشش مناسب باشند همچنین قفسه ها و فضای یخچال را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید ریخته شدن مواد غذایی می تواند موجب ایجاد بوی نامطبوع شود. مواد غذایی را بیشتر از 4 روز در یخچال نگه ندارید.

تعمیر شبانه روزی یخچال دوو

دوو با 4 نمایندگی فعال در تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال بصورت شبانه روزی است جهت پاسخگویی 24 ساعته با شماره 22225007-021 تماس حاصل فرمائید

سوالات رایج در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو

در این بخش، اکثر سوالاتی که کاربران تا کنون از کارشناسان ما در زمینه خرابی و تعمیرات لباس شویی پرسیده اند را به صورت موردی برای شما عزیزان آورده ایم. شاید سوال شما هم در این بخش آمده باشد ولی باز هم در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشکل شما را حل کنیم.

- چگونه باید یخچال دوو را تمیز کنیم؟

1. برای تمیز کردن یخچال خود ابتدا 250 میلی لیتر آب را به همراه یک قاشق غذا خوری جوش شیرین و یک قاشق غذاخوری سرکه میکس کنید و مخلوط را محکم تکان دهید.

2. سپس، ترکیب به دست آمده را د داخل یخچال اسپری کنید و با یک دستمال تمامی بخش ها را تمیز کنید. این مخلوط کمک می کند که بوی بد یخچال از بین برود.

3. اگر می خواهید لاستیک دور درب یخچال را تمیز کنید، یک مسواک بردارید و آن را آغشته به پورد جوش شیرین کنید. سپس، ان را مرطوب کرده و لاستیک را تمیز کنید. در انتها با یک دستمال تمیز لاستیک را خشک کنید. با این کار شما از خراب شدن زود هنگام لاستیک جلوگیری می کنید و عمر آن را طولانی تر می کنید.

4. برای تمیز کردن بدنه بیرونی یخچال می توانید از همان مخلوط جوش شیرینف سرکه و اب استفاده کنید و سپس با یک دستمال خشک پاک کنید.

5. در صورتی که می خواهید فضای درون یخچال فریزر دوو شما بوی نامطبوع ندهد، باید مقداری قهوه را در یکی از قفسه ها قرار دهید و هر 15 روز یکبار آن را تعویض کنید. علاوه بر این، می توانید از مخلوط جوش شیرین ولیمو نیز کمک بگیرید.

- علت سر و صدای زیاد یخچال فریزر دوو

1. امکان دارد پایه های یخچال فریزر شما به خوبی تنظیم نشده باشد.

2. مواد غذایی موجود در یخچال فریزر در جای مناسبی قرار نشده باشد.

3. در صورتی که صدایی که از یخچال فریزر خود می شنوید با باز کردن درب آن قطع شود، باید فن داخلی دستگاه خود را حتما تعویض کنید.

- علت سرد نکردن یخچال فریزر دوو

1. باید بررسی کنید ببینید که آیا یخچال فریزر به درستی به برق وصل شده است یا خیر. امکان دارد پریزر برق خراب باشد، یخچال را به پریز برق دیگری وصل کنید.

2. امکان دارد مشکلی در موتور فن یخچال ایجاد شده باشد.

3. امکان دارد مشکل از کمپرسور یخچال باشد. حتما برای تست و عیب یابی کمپرسور، با تعمیرکار مجاز یخچال دوو تماس بگیرید.

4. امکان دارد درب یخچال را به درستی نبسته باشید و مانع از خنک شدن فضای درون یخچال شود.

5. امکان دارد مشکل از فاصله یخچال از دیواره ها باشد. باید یخچال را به گونه ای قرار دهید که حداقل 10 سانتی متر از دیوارهای اطراف خود فاصله داشته باشد تا فضای کافی برای جریان هوا وجود داشته باشد.

6. امکان دارد ک.ویل های کوندانسور جرم گرفته باشد. برای تمیز کردن آن می توانید از جاروبرقی یا یک برس استفاده کنید. برای این کار یخچال فیزر خود را خاموش کنید.

- علت بسته نشدن درب یخچال

در صورتی که درب یخچال فریزر دوو شما بسته نمی شود، اقدامات زیر را انجام دهید:

1. در ابتدا باید تمام مواد غذایی موجود در یخچال فریزر خود را تخلیه کنید. هرچی که در یخچال دارید را بیرون قرار دهید.

2. سپس، درب یخچال را به سمت بالا و پایین حرکت دهید. اگر دیدید که درب شل است و در جای خود حرکت می کند، باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید.

3. در صورتی که با بالا و پایین کردن درب یخچال، درب در جای خود ثابت و محکم است، باید با اب جوش به آرامی بر روی لاستیک درب بریزید.

4. بعد از انجام مرحله قبل، مشاهده خواهید کرد که بعد از 15 دقیقه درب یخچال به درستی بسته می شود.

5. در صورتی که با انجام کارهای بالا، باز هم درب به خوبی بسته نشد، باید لاستیک های دور درب را تعویض کنید.

- علت برفک زدن یخچال دوو

در صورتی که یخچال فریزر دوو شما برفک زیادی میزند، اقدامات زیر را انجام دهید:

1. امکان دارد مواد غذایی موجود درون دستگاه دریچه های گردش هوا را مسدود کرده باشد.

2. یخچال خود را از برق بیرون بکشید و مواد غذایی را به بیرون بیاورید.

3. صبر کنید تا برفک های درون یخچال به طور کامل آب شوند، سپس با یک حله یا دستمال دورن یخچال را خشک کنید. مجددا دستگاه را به برق وصل کنید.

4. امکان دارد لاستیک های دور درب یخچال خراب شده باشد، جهت تعویض آن ها اقدام کنید.

5. شاید کانال های تخلیه یخچال مسدود شده باشد. باید یخچال خود را از برق بیرون بیاورید، بر روی محفظه تخلیه که در پشت یخچال قرار دارد، آب گرم بریزید. با استفاده از یک میله نازک کانال های مسدود شده را باز کنید. برای اینکار با تعمیگاه مجاز یخچال فریز دوو تماس بگیرید.

6. امکان دارد گاز یخچال فریزر ما کم شده باشد و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.

- علت برق داشتن بدنه یخچال فریزر دوو

1. پریز برقی که به آن دستگاه شما وصل است عیب دارد.

2. در صورتی که از سه راهی یا سیم رابط برای اتصال یخچال خود به برق وصل می کنید، آن را چک کنید.

3. موتور یخچال فریزر معیوب شده است.


مقالات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی

ژانویه 21, 2023
دلایل سوختن موتور یخچال
اکتبر 26, 2022
مهم ترین علت های اتومات نکردن کولر گازی
اکتبر 19, 2022
نحوه ریست ماشین ظرفشویی

سوالات متدوال درباره خدمات تعمیرگاه یخچال دوو

هزینه تعمیرات یخچال فریزر دوو چقدر می شود؟

هزینه تعمیر یخچال دوو به عوامل متعددی همچون شدت و میزان خرابی بستگی دارد. سرویسکار پس از تست و عیب یابی، هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام کرده و در صورت تایید شما تعمیر انجام می شود. ما کمترین مقدار هزینه را نسبت به سایر جاها از شما می گیریم.

کارت گارانتی به ازای تعمیر یخچال دوو داده می شود؟

ما همیشه به ازای همه خدمات تعمیرات خود که ما به شما ارائه می دهیم یک کارت گارانتی شش ماهه به شما تحویل می دهیم تا در صورت خرابی مجدد دستگاه، خدمات تعمیر به صورت رایگان برای شما انجام شود.

شماره تماس نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر دوو؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز حتی روزهای تعطیل با 22225007-021 تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت سرویس کار به محل شما بیاید.

چرا تعمیر و سرویس یخچال فریزر دوو در این نمایندگی؟

در این نمایندگی تمامی تعمیرکاران علاوه بر دانش، دارای 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات یخچال فریزر دوو هستند. علاوه براین، از قطعات اصل برای تعمیر استفاده می کنیم و دارای شعب متعدد در سراسر تهران هستیم.


شماره های نمایندگی تعمیر یخچال دوو

36 دیدگاه ها
 1. طناز بهشتی گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت مجموعه خدماتی تعمیرات یخچال دوو. حدود سه ماهه پیش موتور یخچال ما دچار مشکل شد. توی تهران به هر تعمیرکاری که میشد زنگ زدیم و گفتیم. یه سری که می گفتند باید یخچال رو بیارید تعمیرگاه. یه سری هم میومدند خونه ولی نتونستند مشکل رو حل کنند. پدرم شماره مجموعه شما را از اینترنت پیدا کردند و با شما تماس گرفتند. اولا تعمیرکار یخچال واقعا در کمتر از یک ساعت درب منزل ما بود. دوما کمترین هزینه تعمیر یخچال را به ما پیشنهاد دادند. سوما یخچا دوو را عااااالی تعمیر کردند. ممنونم که این همه قدرتمند عمل می کنید.

  • mehri mardani گفت:

   سلام خواهش می کنم. مجموعه ما سالیان سال است که در زمینه تعمیرات فعالیت می کند و تمامی تمرکز ما رائه بهترین خدمات به شما شهروندان محترم است. بازهم مشکل یا موردی بود در خدمت هستیم.

 2. شهین بابایی گفت:

  سلام و خسته نباشید به سایت خیلی خوبتون. یه سوالی داشتم. ما یخچال فریزر دوو خریدیم و تا الان هیچ مشکلی نداشت. یه حدود دو هفته است که آلارم مقطع میزنه و نمیدونیم مشکل از چیه. اگه میشه راهنمایی کنید و در صورتی که نیاز به تعمیرکار هست بگید تا اقدام کنیم. ممنون

  • mehri mardani گفت:

   سلام خدمت شما کاربر عزیز. وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شماست. ببینید تا حالا برای یخچال فریزر دوو همچین موردی گزارش نشده بوده. اولین کاری که می کنید یخچال را از برق بیرون بکشید و بعد از یک ساعت به برق وصل کنید. حتما مشکل حل می شود. ولی اگر حل نشد با ما تماس بگیرید تا سرویسکار یخچال دوو را به منزل شما بفرستیم.

 3. ساناز موسوی گفت:

  سلام. تقریبا یک هفته است یخچال فریزر دوو خریدیم و نمیتونیم اونو راه اندازی کنیم. زمانی که یخچال را به برق وصل می کنیم، فریزر آلارم می دهد و تمام چراغ های آن خاموشو روشن می شوند. چه کار کنیم؟ کلی ذوق داشتم برای یخچال فریزرم ولی الان کار نمی کنه. در ضمن ساکن تهران شهرک غرب هستیم.

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز. شما باید همون روز اول از سرویس کار یخچال فریزر دوو می خواستید که به منزل شما بیاید تا سریع دستگاه شما را نصب و راه اندازی کند. خودتان نمی خواهد این کار را انجام دهید. زیرا امکان دارد آسیبی را به یخچال خود وارد کنید. اینکه ساکن تهان هستید خیلی خوب است. چون دارای شعب متعدد در سراسر تهران هستیم و حتی برای شهرک غرب هم میتوانیم تعمیرکار را در هر ساعت از شبانه روز و در کمتر از یک ساعت به منزل شما بفرستیم.

 4. شادی دلاوری گفت:

  سلام خدمت کارشناسان عزیز. حدودا 5 ساله که یخچال فریزر دوو خریدم و تا الان سه بار ترموفیوزش سوخته و هیچ تعمیرکاری نتونسته مشکل رو حل کنه. یعنی تعویض قطعه انجام شده ولی باز خراب شده. خسته شدیم. ما اول برای خرید یخچال خیلی تحقیق کردیم و گفتند برند دوو از سایر برندها بهتره و قوی تر عمل کرده اما نمیدونیم چرا شانس ما اینطور شده. ممنون میشم که راهنمایی کنید و بگید چه کاری باید انجام بدیم که دیگه خرابی پیش نیاد.

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز. بهترین کار الان اینه که به نمایندگی خدمات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید و مشکل را به کارشناسان ما گزارش دهید. خیالتان راحت باشد که تعمیرکاران ما بهترین تعمیر را برای شما انجام می دهند و از نظر سرویس دهی حرف اول را می زنند. نگران دیگر نباشید.

 5. شیرین محمدی گفت:

  سلام. روزتون بخیر. ما فریزر 8 کشو دوو داریم و مدلش قدیمی هست. لاستیک دور درب آن خراب شده و تقریبا پوسیده شده است. از کجا می تونم لاستیک رو خریداری کنم. درب یخچال الان به درستی بسته نمیشه و باعث شده هوای داخلش گرم بشه. ممنون میشم سریع جواب من رو بدید.

  • mehri mardani گفت:

   سلام. ممنونم. شما می توانید با مراکز فروش قطعات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید و لاستیک دور درب آن را سفارش دهید. در صورتی که آشنایی با این مراکز ندارید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما با توجه به مکان شما نزدیک ترین مرکز را معرفی کنند.

 6. asghari گفت:

  سلام من ساید دوو دارم که هرچی میزارم خوب یخ میزنه ولی بستنی همیشه شل میمونه . یه دفعه هم چن روزی درست شد ولی باز همون طوری شد میشه راهنمایی کنید که دلیل یخ نبستن بستنی در ساید دوو از چی میتونه باشه؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای حل مشکل یخ نبستن بستنی در یخچال ساید دوو اول چک کنید که دستگاه یخ زدایی را درست انجام می دهد یا نه ؟ اگر در زمان دیفراست مشکل دارد باید المنت، ترموفیوز، ترموددیسک،سنسور دیفراست و برد الکترونیکی را چک کنید. اگر عمل دیفراست درست انجام می شود بررسی کنید که گاز دستگاه ایرادی نداشه باشد. اگر نشتی داشته باشد اول باید نشت یابی و بعد شارژ گاز انجام شود.

 7. ساغر گفت:

  سلام من یخچال ساید دوو دارم که یخ تو قالب ها یخ میزنه اما از قالب در نماید که بریزم تو محفظش استفاده کنم ولی میچرخه تا یخ بریزه . میشه راهنمایی کنید که دلیل نریختن یخ از قالب یخساز ساید دوو چیه؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   علت نریختن یخ از یخساز ممکن است مربوط به درست کار نکردن المنت کف یخساز باشد پس برای برطرف کردن این مشکل المنت کف یخساز را بررسی نمایید.

 8. ghazal گفت:

  سلام وقت بخیر یخچال فریزر دوو من چن روز هست که روی منفی 21 مونده و تمام وسایلم توی یخچال یخ میزنه و این که چرا با کلیدهای روی صفحه نمیشه درجه یخچال رو تنظیم کنم؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای یکسره کار کردن دستگاه شما باید ابتدا سنسور و برد را بررسی کنید. همچنین چک نمایید که قسمت فریزر دیفراست میکنه یا نه؟ برد الکترونیکی صفحه نمایش هم باید برای مشکل درجه یخچال چک شود.

 9. sima گفت:

  سلام وقت بخیر یخچال ساید دوو مدل frs-3115 دارم که هر یک ساعت چند مرتبه صدای بوق یخچال میاد و صفحه نمایشش بعد از باز کردن در یخچال روشن نمیشه . این اشکال از قبل هم بوده و بعد از قطع و وصل برق این مشکل پیش اومد میشه منو راهنمایی کنین که دلیل صدای بوق یخچال دوو بعد از قطعی برق چی میتونه باشه ؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   دلیل صدای بوق یخچال ساید دوو بعد از قطع و وصلی برق به مشکل در برد الکترونیکی مربوط است. برای حل این مشکل اول رله های برد را چک کنید و بعد قطعات دیگر را.

 10. حمیدی گفت:

  سلام خواستم تشکر کنم از مطالب خوب سایت و تعمیرکاران با اخلاق و متخصصی که اعزام می کنید

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم وظیفه ما ارائه خدمات با کیفیت بالا و کسب رضایت مشتریان است.

 11. شهلا گفت:

  سلام وقت بخیر من یخچال دوو دارم که امروز متوجه شدم نوار دور دربش خیلی داغ هست و بوی سوختگی داره و اصلا خنک نمیشه البته قسمت فریزر کامل خنکه . لطفا دلیل خنک نکردن یخچال دوو را توضیح بدید ممنون میشم

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   داغی لاستیک های دور درب یخچال به معنی سالم بودن دستگاه می باشد چون کندانسور داخل بدنه هست دلیل خنک نکردن یخچال هم به این دلیل که فریزر خنک می کند این مورد است که به فن فریزر مربوط است زیرا برودت و سرما را از فریزر به یخچال منقل نمی کند. همچنین سنسور دیفراست را چک کنید اگرسنسور دستور یخ زدیی را ندهد این ایراد به وجود می آید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مشکل به فن مربوط می باشد ولی اگر با بررسی فن هم مشکل حل نشد به بررسی عدم یخ زدایی یا مشکل دیفراست بپردازید.

 12. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید من یخچال فریزر دوو مدل fr-5901ss پااین یخچال بالا فریزر دارم که سمت فریزر کاملا سرده و درست کار میکنه اما 2 روزه الان قسمت یخچال گرم شده حتی من درجه رو تغییر دادم ولی بازم گرمه . فن داخلی فریزر هم که پشت دیواره بود بررسی کردم و دوتا پیچ داشت بازشون کردم و فن و چک کردم درست کار میکرد . قسمت خروج هوای سرد از فریزر به یخچال و بررسی کردم اونم درست بود . پشت یخچال پایین باز کردم سمتی که گاز داخلشه یا کمپرسور وقتی یخچال تو برقه داغ هست و کار میکنه . فن هم که باعث خنکی کمپرسور میشه کار میکنه درب یخچال هم سالمه ولی توی یخچال همچنان گرم هست و خنکی لازم رو نداره ممنونم اگه منو راهنمایی کنید.

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   فن داخل فریزر مشکل دارد که به درستی عیب یابی نکرده اید.

   • فاطمه گفت:

    سلام
    یعنی امکان دارد نیم سوز شده باشد ؟ وقتی من چک کردم فن کار می کرد ممنونم از راهنماییتون

    • mehri mardani گفت:

     دقت داشته باشید که دور فن طوری باشد که برودت را به یخچال بدهد. توجه کنید که سرمای یخچال بوسیله فن در فریزر تامین شود.

 13. زهره گفت:

  سلام خسته نباشید من یخچال دوو مدل فریزر بالا دارم که قسمت یخچالش خنک نمیکنه البته بارها اب در یخچال جمع می شد من میخاستم راهنماییم کنید که دلیل سرد نکردن یخچال دوو و جمع شدن آب داخل اون چیه؟؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز دلیل سرد نکردن یخچال دوو به مشکلات در قسمت فن مرتبط می باشد و دلیل جمع شدن آب به گرفتگی فاضلاب مربوط است.

 14. faramarz گفت:

  سلام وقت بخیر
  یخچال دوو من تقریبا دوازده سالی هست که بی هیچ اشکالی کار میکنه ولی الان فهمیدم که فریزر خوبه اما سرمای یخچال خیلی کم هست موتور و در حال کار کردن دست زدم خیلی داغ بود به طوری که بعد از چن ثانیه نمیشه رو موتور دست گذاشت ممنون میشم راهنماییم کنید که دلیل سرد نشدن یخچال دوو چی هست؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   اول چک کنید که مدار گاز کیپ نشده باشد باید به طور اصولی مدار شسته و بعد شارژ گاز شود. همچنین بررسی کنید که کمپرسور سالم باشد و فن درست سرما را از فریزر به یخچال منتقل کند.

 15. فریدونی گفت:

  سلام وقت بخیر
  طبقه پایین منزل ما یخچال سوپر مارکتی هست که صدای خیلی زیادی به بالا و خونه ما منتقل میشه مانند صدای کمپرسوری که قطع و وصل میشه مسئول اون مارکت خیلی بی توجه است اما صدا واقعا باعث سلب ارامش ما شده به خصوص در شب. ایا این صدا برای یخچال های صنعتی فروشگاهی طبیعی است و یا اینکه قابل درست شدن می باشد؟؟؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   صدای زیاد یخچال های صنعتی مثل یخچال های سوپر یا قصابی ها بخاطر فن می باشد و باید عوض شود.

 16. محدثه گفت:

  سلام خسته نباشید
  یخچال خونه ما سه ساعت یک بار بوق میزنه که دربش بازه ولی درب بسته س لطفا مارو راهنمایی کنید که برای عیب یابی باید چیکار کنیم؟ ممنونم

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   دلیل این اخطار یعنی باز بودن درب یخچال به اتصالی در برد الکترونیکی مرتبط می باشد.

 17. صادقی گفت:

  سلام یک راهنمایی میخواستم علت داغ شدن زیاد یخچال از چی هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *