خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر کولر گازی دوو

تعمیر کولر گازی دوو

 کولر گازی یا اسپلیت که همه در لغت به یک معنا هستند، وسیله ای ضروری است که در زمستان برای گرم کردن فضا و در تابستان برای خنک کردن فضا کاربرد دارد. در صورتی که این دستگاه به دلیل سرویس نکردن یا فرسوده شدن قطعات خراب شود، فاجعه بزرگی در خانه رخ می دهد زیرا نه می توان گرمای بیش از حد را تحمل کرد و نه می توان سرمای بیش از حد را تحمل کرد!! نگران نباشید. ما به عنوان معتبر ترین نمایندگی تعمیرات اسپیلت دوو می توانیم به کمک شما بیاییم و در کمتر از یک ساعت کولر گازی شما را به بهترین نحو ممکن تعمیر کنیم.

حواستان باشد که تعمیر کولر گازی دوو کار هر کسی نیست! ممکن است با سپردن این کار به فردی تازه وارد نه تنها دستگاه شما به صورت تخصصی تعمیر نشود، بلکه خسارت های جبران ناپذیری را نیز متحمل شوید. حتی احتمال دارد بعد از تعمیر دوباره دستگاه اسپیلت تان پس از چند ماه کار به همان نقص دچار شود و هزینه اضافی را برای تان ایجاد کند.

در نمایندگی ما، تعمیرات اسپلیت دوو توسط تعمیرکاران و متخصصان زبده و حرفه ای با شش ماه گارانتی به صورت تخصصی و در محل شما انجام می شود. ما همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز در تهران هستیم. کافی است فقط یکبار با تماس بگیرید و اعتماد کنید.

 

تعمیر کولر گازی دوو در تهران​

آیا به دنبال تعمیر کولر گازی دوو غرب تهران هستید؟ آیا به دنبال تعمیر کولر گازی دوو شرق تهران هستید؟ آیا به دنبال تعمیر کولر گازی دوو جنوب تهران هستید؟ آیا به دنبال تعمیر کولر گازی دوو شمال تهران هستید؟

فرقی نمی کند در کجای تهران هستید. ما پس از تماس و درخواست شما برای سرویس و تعمیر کولر گازی در یک چشم به هم زدن تعمیرکار مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم و هیچ هزینه ای را بابت مسافت از شما نمیگیریم. وظیفه ما ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر کولر گازی دوو در سراسر تهران به شما هموطنان عزیز است. پس دل دل نکنید و همین الان تعمیر اسپلیت دوو خود را به ما واگذار کنید.

 

تعمیر کولر گازی دوو در تهران​​

نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو

ما تقریبا در تمام فصول سال علی الخصوص تابستان و زمستان مشتریان و مراجعانی در رابطه با خرابی اسپیلت داریم. اغلب تماس ها و سوالات مبنی بر این است که آیا اسپیلت شان قابل تعمیر است یا خیر، آیا از قطعات اورجینال در تعمیر کولر گازی دوو استفاده می شود یا خیر، آیا تضمینی برای تعمیر اسپیلت وجود دارد یا نه.

تعمیرکاران ما قادر هستند با بررسی سریع و به موقع اسپیلت شما را تعمیر کنند و بهترین مشاوره را در رابطه با تعمیر و سرویس اسپلیت دوو به شما دهند. از آن جایی که تعمیر کولر گازی دوو امری تخصصی است و نیازمند مهارت می باشد، پیشنهاد می گردد به هیچ عنوان از افراد غیر متخصص جهت تعمیر وسیله تان کمک نگیرید و همیشه از نمایندگی معتبر و مجاز تعمیرات کولر گازی دوو بهره گیرید.

• این مرکز به شما این اطمینان را می دهد که از قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت بالا برای تعمیر دستگاه اسپیلت شما استفاده کند.

• تمامی تعمیرات کولر گازی دارای ضمانت هستند و این نمایندگی تضمین بهترین قطعات و بهترین تعمیرکاران را دارد. در صورت خرابی مجدد و یا غیر اورجینال بودن لوازم، تمامی هزینه و خسارات توسط شرکت پرداخت می گردد.

• در این نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در سراسر تهران انجام می شود.

• تعمیرکاران این نمایندگی از تمامی دانش روز دنیا در رابطه با تعمیرات اسپلیت دوو برخوردار هستند.

سرویس و خدمات پس از فروش اسپیلت دوو

شرکت دوو سال هاست که پس از فروش اسپیلت و کولر گازی، سرویس و خدمات پس از فروش هم در تهران ارائه می کند. ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی دوو، بهترین خدمات پس از فروش را نیز در سراسر تهران پوشش می دهیم. پس با ارائه کارت گارانتی خود از خدمات پس از فروش بهره مند شوید. اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست ما اسپیلت شما را به بهترین نحو با کمترین قیمت تعمیر خواهیم کرد.

سرویس و خدمات پس از فروش اسپیلت دوو

ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی دوو

ارائه ی خدمات گسترده در سرتا سر تهران

ارائه خدمات با کیفیت جهت کسب رضایت

استفاده از قطعات یدکی اصل

تعمیرات لوازم با سرعت بالا و به طور دقیق ل

دارای تعمیرکاران کارآزموده و خبره

دارای تعمیرکاران کارآزعیب یابی سریع و درست با اولین بررسی موده و خبره

داشتن بیش از 4 شعبه در تهران

ارائه ی خدمات به صورت 24 ساعته

مشکلات متداول کولر گازی دوو

 آبریزش از کولر گازی

یکی دیگر از مشکلات شایع در اسپلیت ریزش آب از آن هاست. که مشتریان بسیاری جهت ریزش آب از اسپلیت تماس می گیرند. برای برطرف کردن این مشکل باید اسپلیت سرویس گردد که غالبا با سرویس مشکل حل خواهد شد. اما اگر حل نشد دیگر موارد باید مورد بررسی قرار گیرند.

کاهش سرمایش کولر گازی

یکی از مشکلات شایع در اسپیلت ها خنک شدن آن ها می باشد. به زبان ساده می توان گفت یک واکنش شیمیایی در اسپیلت سبب خنکی آن می شود. اگر سطح خنکی آن افت پیدا کرد نشانه ی آن است که مشکلی برای سیستم خنکی آن به وجود آمده است. پس در اولین فرصت اسپیلت را بررسی و جهت برطرف کردن آن با یک تعمیرگاه مرکزی تعمیر اسپیلت دوو تماس بگیرید.

وجود برفک روی لوله ها

یکی از مهمترین مشکلات کولر گازی مشاهده ی برفک بر روی لوله ها ست که نشانه ی اندازه ی شارژ دستگاه و یا تمیز نبودن فیلترهاست. وقتی کولر گازی خاموش می شود وجود یخ ، نشتی خواهد داشت. از ریست کردن کولر گازی بپرهیزید و اگر با تمیز نشدن فیلترها مشکل برطرف نشد کولر را روشن نکنید و از یک متخصص کمک بگیرید.

صدای ناهنجار و یا لرزش کولر گازی

از مشکلات دیگر اسپلیت که سبب بر هم زدن آسایش و آرامش می شود صدای غیر عادی و نا به هنجار آن است. این صدا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما ممکن است از یونیت داخلی و یا یونیت خارجی باشد و از نا بالانس بودن فن یونیت خارجی اسپیلت و یا فن یونیت داخل اسپلیت باشد که نیاز به آچارکشی دارد و باید با نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در تهران تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی دوو به صورت تقریبی چقدر می شود؟

این هزینه براساس نوع خرابی، مدل دستگاه و شدت خرابی تعیین می شود. پس از حضور تعمیرکار در منزل تان هزینه به طور دقیق اعلام می شود. در این تعمیرگاه کمترین هزینه را از شما می گیریم.

 

برای تعمیر اسپلیت دوو کارت گارانتی می دهید؟

بله. تکنسین های نمایندگی رسمی تعمیرات اسپلیت به ازای هر سرویس یا تعمیری به شما کارت گارانتی 6 ماهه می دهد. در صورت ایجاد مشکل مجدد در دستگاه، تعمیر به صورت رایگان انجام می شود.

 

شماره تماس مرکز تعمیرات کولر گازی دوو چند است؟

شما برای تماس می توانید به شماره تلفن 22225007-021 تماس بگیرید و گزارش خرابی را به تکنسین های ما اعلام کنید. تعمیرکار در کمتر از یک ساعت به منزل شما می آید.

 

شماره های نمایندگی تعمیر دوو

نمایندگی تعمیر دوو در غرب تهران

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

نمایندگی تعمیر دوو در شمال تهران

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیر دوو در شمال شرق تهران

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

نمایندگی تعمیر دوو در شرق تهران

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام

آباد، مجدیه، سهروردی

نمایندگی تعمیر دوو در جنوب تهران

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی تعمیر دوو در مرکز تهران

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − ده =