خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر برد ظرفشویی دوو

تعمیر برد ظرفشویی دوو در مرکز تعمیرات برد ظرفشویی Daewoo

فهرست مطالب

برد ظرفشویی

برد الکترونیکی مهمترین قطعه موجود در ظرفشویی است که به عنوان مغز دستگاه شناخته شده است و وظیفه کنترل، هدایت و نظارت بر عملکرد سایر قطعات را بر عهده دارد. در واقع تمامی قطعات ظرفشویی به برد متصل هستند و بدون برد، ظرفشویی نمی تواند کوچکترین کاری را انجام دهد. بنابراین، اگر برد ظرفشویی خراب شود فاجعه بزرگی رخ می دهد و دیگر دستگاه عملا بی فایده خواهد بود.

در این مطلب به طور کامل درباره تعمیر برد ظرفشویی دوو، علت خراب شدن برد ظرفشویی دوو، عیب یابی و رفع مشکلات برد ظرفشویی دوو صحبت می شود. فقط قبل از هر چیزی باید بگوییم با توجه به اینکه برد اصلی ترین قطعه ظرفشویی محسوب می شود، تعمیر و تعویض آن نیز به مراتب از حساسیت بالایی برخوردار است. پس برای این کار ریسک نکنید و با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو، 22225007-021، تماس بگیرید تا با کمترین هزینه و بهترین سرویس برد دستگاه را تعمیر کنند.

تعمیرات برد ماشین ظرفشویی دوو

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برای ظرفشویی دوو پیش بیاید خرابی برد این دستگاه است. درسته که در ساخت این دستگاه از برد فوق العاده با کیفیتی استفاده شده ولی به مرور زمان هر قطعه ای در وسایل برقی دچار مشکل و خرابی می شود و باید آن را تعمیر کرد. فقط موردی که باید به آن توجه کنید این است که تعمیر برد ماشین ظرفشویی دوو را به هر کسی نسپارید.

تعمیرات برد ماشین ظرفشویی دوو

شاید گول هزینه کمتر را بخورید و تعمیر برد را به کسی دهید که نمی شناسید یا اینکه تجربه و مهارت کمی در زمینه تعمیرات برد ظرفشویی دوو دارد. اما بعدها هزینه ها و خسارات زیادی را متحمل می شوید زیرا دستگاه به صورت تخصصی و صحیح تعمیر نشده است.

بنابراین، اگر نیاز به تعمیر برد ظرفشویی دارید حتما با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکارانی فوق حرفه ای و کار آزموده را به منزل شما بفرستد. بدون شک این تعمیرکاران، تعمیر برد ظرفشویی دوو را به بهترین نحو ممکن و با ضمانت شش ماهه برای شما انجام می دهند. اگر طی این شش ماه دوباره برد ظرفشویی خراب شد ما برد را رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد. پس همین الان برای تعمیر برد ظرفشویی خود با 22225007-021 تماس بگیرید.

دلایل و علت خرابی برد ظرفشویی دوو

زمانی که برد ظرفشویی خراب می شود سوالات زیادی به ذهن شما خطور می کند مثلا دلایل و علت خرابی برد ظرفشویی چیست یا نشانه های خرابی برد ظرفشویی چیست. در پاسخ باید گفت شما به راحتی می توانید خرابی برد ظرفشویی را تشخیص دهید و از مهمترین و اصلی ترین نشانه های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دلایل و علت خرابی برد ظرفشویی دوو

ظرفشویی آبگیری نمی کند

اگر دیدید زمانی که ظرف ها را درون ماشین ظرفشویی قرار دادید و شروع به شستن ظرف ها کرد ولی آن ها را آب کشی نکرد یا تنها یک سری از ظرف ها را آبکشی کرد بدانید در عملکرد برد اختلال ایجاد شده است.

ظرفشویی روشن نمی شود

یکی از نشانه هایی که بیانگر خرابی برد ظرفشویی است روشن نشدن این دستگاه است و حتما باید آن را جدی بگیرید.

ظرفشویی قطع و وصل می شود

اگر با شروع برنامه شستن ظرف ها، ظرفشویی مدام قطع و وصل شد یا به طور ناگهانی قطع شد مطمئن باشید که برد آن آسیب دیده است.

پنل ظرفشویی ارور برد را نشان می دهد

اگر بر روی صفحه نمایشگر ظرفشویی، ارور مربوط به برد نمایش داده شد قطعا می توان گفت برد ظرفشویی خراب شده است.

شما باید تمامی اسن نشانه ها را جدی بگیرید و از آن ها چشم پوشی نکنید. اگر به موقع به داد برد برسید از آسیب ها و خرابی های شدیدتر جلوگیری خواهید کرد. اما اگر از آن ساده بگذرید شاید دیگر برد قابل تعمیر نباشد و مجبورید با چند برابر هزینه بیش تر برد جدیدی را برای ظرفشویی خود بخرید.

عیب یابی برد ماشین ظرفشویی دوو

برای عیب یابی و تست صحیح برد ظرفشویی در ابتدا باید با دقت و صبر و حوصله زیاد برد و تمامی قطعات مربوط به آن را بررسی کنید. یک فرد حرفه ای در زمینه تعمیرات برد ظرفشویی دوو باید بتواند به درستی تشخیص دهد که شدت آسیب وارد شده به برد چقدر است و براساس آن تصمیم بگیرد که آیا با تعمیر کار حل می شود یا باید برد ظرفشویی به طور کامل عوض شود.

عیب یابی برد ماشین ظرفشویی دوو

البته در ظرفشویی های امروزی کد خطا یا ارور مربوط به خرابی قطعه بر روی پنل ظرفشویی نمایش داده می شود و تعمیرکار می تواند با استفاده از این کد خطا تشخیص بهتری داشته باشد ولی خب فقط این کد خطا کافی نخواهد بود.

بنابراین، کسی را برای عیب یابی برد ظرفشویی دوو خود انتخاب کنید که علاوه بر دانش کافی در این زمینه سابقه و مهارت بالایی داشته باشد. با شرکت دوو، 22225007-021، تماس بگیرید تا این کار را برای شما به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

قیمت برد ماشین ظرفشویی دوو

اگر به دنبال خرید برد ظرفشویی هستید باید جایی را انتخاب کنید که قطعه اورجینال و اصلی را به شما تحویل دهد. علاوه بر این حتما باید برد ظرفشویی دارای گارانتی باشد زیرا اگر گارانتی نداشته باشد و بعد از مدتی خراب شود عملا شما نمی توانید کاری بکنید و باید دوباره هزینه ای برای خرید برد ظرفشویی کنید. فراموش نکنید که بعضی از افراد می گویند به ازای خرید ضمانت می دهیم ولی هیچ کارت یا کدی را به شما تحویل نمی دهند.

پیشنهاد ما به شما خرید برد ظرفشویی از نمایندگی مجاز است تا با خیال راحت از آن استفاده کنید. مزیت دیگری که نمایندگی نسبت به سایرین دارد این است که برد ظرفشویی را با قیمتی مناسب به شما می فروشد و قیمت غیر متعارفی را از شما دریافت نمی کند. خیلی از تعمیرکاران غیر حرفه ای برای فروش بیشتر، برد تقلبی را به عنوان برد اورجینال با قیمتی کمتر به مشتری می دهند!!!

در مرکز تعمیرات دوو خیالتان کاملا از خرید برد ظرفشویی و قیمت برد ماشین ظرفشویی راحت باشد. پس با 22225007-021 تماس بگیرید و با خرید برد از نصب رایگان بهره مند شوید.

سخن آخر

در این مطلب، تلاش کردیم به طور جامع و کاملا ساده تمامی نکات مربوط به تعمیر برد ظرفشویی دوو، علت خراب شدن برد ظرفشویی دوو، عیب یابی و رفع مشکلات برد ظرفشویی دوو را برای شما توضیح دهیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید باشد و بتوانید شناخت کافی از برد ظرفشویی خود به دست آورید.