خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو

علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو

فهرست مطالب

علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو چیست؟ چرا قسمت انتهایی ساید دوو دچار یخ زدگی می شود؟ چرا کف کشوی آخر فریزر دوو یخ می زند؟ اگر که به سوالات مطرح شده در این بخش دقت نمایید متوجه خواهید شد که یکی از چالش های پیش روی دارندگان ساید دوو، مشکل ایجاد برفک و یخ زدگی در بخش انتهای دستگاه آنها می باشد.

جهت تعمیر ساید دوو و سرویس آن، برطرف سازی دلایل یخ زدن کف فریزر و کشوی آخر آن با شماره 22225007-021 تماس حاصل نمایید.

علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو در اثر برخی از عوامل مانند گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی ناودان، گرفتگی لوله های خود ساید می باشد که موجب ایجاد پدیده یخ زدگی در بخش انتهایی دستگاه که کشوی آخر قرار دارد، می شود.

این پدیده از دیدگاه تمامی مصرف کنندگان این برند خوشایند نبوده و به دنبال یافتن بهترین راهکارها برای برطرف سازی آن می باشند. ما در این مقاله قصد داریم به صورت کامل به بررسی و تحلیل دلایل یخ زدن کف ساید دوو و کشوی آخر آن بپردازیم و راهکار های برطرف سازی آن را بیان نماییم پس تا به انتهای مقاله با ما همراه باشید.

علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو چیست؟

تجمع آب در کف کشور آخر سایت دوو یکی از آزاردهنده ترین موضوعات برای مصرف کنندگان این برند می باشد. البته این مشکل تنها مربوط به برند دوو نمی باشد بلکه در تمامی نمونه های مشابه در سایر برند های دیگر نیز رخ می دهد. نمونه های یخچال فریزر تکی، دوقلو و ساید بای ساید، همه و همه شامل این مشکل می شوند و تقریبا این مورد در تمامی آنها ناشی از عوامل یا عوامل مشترکی است.

علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو چیست؟

همانطور که اشاره کردیم برخی از عوامل مانند گرفتگی مجرا های ورود و خروج موجب ایجاد این پدیده می شوند که در اثر آن برفک های آب شده به موتور فریزر ساید دوو نرسیده و به کف آن ریخته می شود. آبی که در کف یخچال و در زیر کشوی آخر تجمع کرده است، در اثر دمای بسیار پایین منجمد شده و در نهایت شما شاهد یخ زدن کف فریزر ساید دوو می باشید.

آسیب های یخ زدن کف کشور آخر به سایت دوو

وجود این پدیده در سایت دوو به هیچ عنوان خوشایند نیست و آسیب های زیادی را در پی دارد. مصرف کنندگان این برند در ابتدا به وقوع این اتفاق در یخچال خود اهمیت نداده و آن را ساده می پندارند اما با گذر زمان و ادامه داشتن این رونه تاثیرات مخرب آن خود را نمایان می سازد.

یخ زدن کف فریزر ساید بای ساید دوو در ابتدا مانع از باز و بسته شده کشوی آخری فریزر می شود که شاید یک موضوع ساده و برطرف شدنی بنظر برسد اما با توجه به آنکه سیکل گردش آب در یخچال ساید دچار مشکل شده است، موتور متحمل فشار زیادی شده که به موجب ایجاد اختلال در عملکرد آن خواهد شد.

آسیب های یخ زدن کف کشور آخر به سایت دوو

علاوه بر موضوع گفته شده، یک عامل دیگر در پی علت یخ زدن کشوی آخر یخچال فریزر ساید وجود دارد که بسیاری از کاربران از آن بی اطلاع بوده و آن را به عنوان یک آسیب در نظر نمی گیرند. باید بدانید که در پی یخ زدن فریزر به دلیل موارد گفته شده، بخش داخلی یخچال خنک نشده و تمامی توان موتور صرف خنک سازی بخش فریزر ساید بای ساید شده و این مورد خود موجب افزایش خسارت و در پی آن افزایش مبلغ جبران خسارت می شود.

اگر طراحی یخچال فریزر شما به صورتی است که فریزر در بالای یخچال قرار دارد، این اتفاق موجب اختلال در خنک شده بخش یخچال شما شده و تمامی سرمایش دستگاه به بخش فریزر منتقل می شود. از طرف دیگر ممکن است آب جمع شده در کف فریزر، به بخش یخچال ریخته شود و موجب کاهش عمر آن شود.

نحوه برطرف سازی علت یخ زدن کشوی آخر یخچال فریزر

برای برطرف سازی این مشکل باید موارد مختلفی مورد بررسی قرار گیرد تا مشکل کار به درستی تشخیص داده شده و در اولین فرصت اقدام به برطرف سازی آن نمود. تنها کاری که شما باید انجام دهید مشاهده به موقع و تماس با نیروی متخصص در خصوص تعمیرات ساید برند دوو می باشد.

نحوه برطرف سازی علت یخ زدن کشوی آخر یخچال فریزر

با توجه به آنکه ساختار لوله ها و مجراهای ساید دوو با نهایت ظرافت طراحی شده است و نیاز به تخصص بالایی جهت رسیدگی دارد پس به هیچ عنوان خودسرانه اقدام به تعمیر آن ننمایید و حتما از نیرو های متخصص استفاده کنید. با توجه به آنکه حوزه کاری پرسنل نمایندگی دوو به صورت تخصصی در زمینه برند دوو است پس در راستای این موضوع به هیچ عنوان چالش و نگرانی نداشته و تنها با یک تماس می توانید تمامی مشکل کار را برطرف سازید.

مزیت استفاده از نمایندگی تعمیرات دوو شامل موارد زیر می باشد:

  • عیب یابی کامل علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو
  • تعمیرات آن با کمترین هزینه
  • ارائه ضمانت نامه بابت تضمین کیفیت کار
  • پشتیبانی 24 ساعته از کاربران
  • سابقه بسیار بالا کادر تعمیرات
  • متخصص بودن پرسنل در زمینه تعمیرات وسایل خانگی و صنعتی دوو
  • حضور در کوتاه ترین بازه زمانی در محل
  • سرویس و تعمیر با پایین ترین قیمت
  • اورجینال بودن تمامی قطعات استفاده شده در روند تعمیر و سرویس

جهت برقراری تماس با متخصصان تعمیرات یخچال، فریزر و ساید دوو با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

سوالات متداول

1) آیا تجمع آب در کف فریز ساید به خاطر گرفتی فاضلاب آن می باشد؟

شما باید این موضوع را به صورت کامل زیر نطر داشته باشید تا مشکل اصلی را به خوبی ریشه یابی نمایید. برای اینکار در ابتدا آب جمع شده در کف کشوی آخر را کاملا خشک کنید و بعد را چند روز مجددا چک نمایید. شاید این مورد ناشی از ریختن آب داخل بسته های قرار داده شده در فریزر باشد که با یکبار خشک کردن برطرف گردد.

2) آیا خودمان می توانیم اقدام به برطرف سازی علت یخ زدن کف فریزر ساید دوو نماییم؟

به هیچ عنوان خودسرانه اقدام به برطرف سازی این مشکل ننمایید. اگر به مطالب گفته شده در متن مقاله دقت کنید، متوجه خواهید شد که این موضوع کاملا تخصصی بوده و در صورت اشتباه خسارت های بسیار زیادی دربرخواهد داشت.

3) اگر مشکل یخ زدن کشوی آخر فریز برطرف نگردد مشکلی پیش خواهد آمد؟

قطعا بله. این مورد موجب اعمال فشار بالایی به موتور می شود و در عملکرد سیستم ساید اختلال ایجاد می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =